NFTها می تواند به جریان اصلی تبدیل شود | اولین بازار NFT ایران

1

 NFTها می تواند به جریان اصلی تبدیل شود هنر و کلکسیون ها فقط شروع کار بود ….

03ed44f0acd82da4d5f17562d2b3d9181a283173 1762 -  NFTها می تواند به جریان اصلی تبدیل شود | اولین بازار NFT ایران

استف کوری. امینم پاریس هیلتون مارک کوبان فهرست کامل افراد مشهوری که از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) استقبال کرده‌اند – چه از طریق ایجاد، جمع‌آوری و یا بازی کردن – ظاهرا ساعت به ساعت طولانی‌تر می‌شود و از راب گرونکوفسکی تا لیل ناس ایکس را در بر می‌گیرد.

NFT ها اینجا هستند. آنها دیگر حاشیه نیستند. به‌طور خاص، هنر و NFT‌های کلکسیونی با سرعتی خیره‌کننده به جریان اصلی تبدیل شده‌اند – سریع‌تر از آن چیزی که حتی ستاره‌دارترین گاوهای رمزنگاری‌شده رو به ماه می‌توانست تصور کند. ما اکنون ایده بهتری درباره دلیل آن داریم. همانطور که در ابتدای این چرخه نوشتم ، NFTها (به ویژه هنر و کلکسیون ها) سرگرم کننده، قابل تجسم، از نظر فرهنگی مرتبط هستند و به راحتی قابل درک هستند، به گونه ای که بسیاری از مفاهیم بلاک چین اینگونه نیستند.

جف ویلسر نویسنده هفت کتاب از جمله “راهنمای زندگی الکساندر همیلتون”، “کتاب جو: زندگی، شوخ طبعی، و (گاهی تصادفی) حکمت جو بایدن” و بهترین کتاب ماه آمازون در هر دو غیره است. داستان و طنز. آنها می توانند مشکلات دنیای واقعی را حل کنند. فقط از داریل موری، رئیس عملیات بسکتبال فیلادلفیا 76رز NBA بپرسید، که چند ماه پیش به من گفت: «من به تازگی از هیوستون به فیلی نقل مکان کردم و این برایم دردناک بود. مجبور شدم 10000 کمیک جابجا کنم. من مجبور شدم تمام آثار دیواری ام را جابجا کنم. من باید همه این s**t را جابجا می کردم، و با چیزهای دیجیتال شما فقط آنها را جابجا می کنید. قطعا برتر است و این شروع یک روند بزرگ و اصلی است.»

سپس توسعه ای وجود دارد که بسیاری در فضا – از جمله خود من – به طور چشمگیری دست کم گرفته بودند: زاویه جامعه. زاویه اجتماعی وقتی برای باشگاه قایق بادبانی Bored Ape، CryptoPunk یا World of Women NFT تسویه حساب می کنید، نشان می دهد که آن را دریافت کرده اید. این نشان می دهد که شما به باشگاه تعلق دارید. ماریا شن، شریک در Electric Capital، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) متمرکز بر بلاک چین، گفت: «مردم در سطح شخصی با آنها همذات پنداری می کنند. «مالکیت چیزی اساسی در مورد هویت آنها می گوید. چیزی در مورد منافع آنها می گوید.

فقط یک سال پیش، هنر و NFT های کلکسیونی بیشتر ایده هایی با “پتانسیل” بودند، اما هیچ کس خارج از فضای رمزنگاری آنها را جدی نگرفت. امروز چه دسته‌هایی در همان مرحله گمانه‌زنی اولیه قرار دارند که احتمالاً فوران می‌کنند؟ کدام NFT با صدای احمقانه توسط تام بردی در سال 2022 تایید خواهد شد؟ آریانا گرانده کدام NFT جسورانه و مخل صنعت را در سال 2023 تبلیغ خواهد کرد؟ فصل های بعدی این روایت وحشی چیست؟

من با اعتماد مغزی افراد داخلی NFT – سرمایه گذاران، بنیانگذاران، افرادی که توکن های غیرقابل تعویض زندگی می کنند و تنفس می کنند – مشورت کردم تا نگاهی اجمالی به آینده (احتمالی) به ما بدهند. برخی از این دسته بندی ها بدیهی به نظر می رسند. برخی دور از ذهن به نظر می رسند. برخی حتی ممکن است احساس پوچی کنند. با این حال به طور انبوه در نظر گرفته شده، آنها پتانسیل تغییر نحوه مصرف محتوا، نحوه خرج کردن و کسب درآمد، نحوه اثبات هویت خود، نحوه حضور در رویدادها، نحوه لباس پوشیدن یا حتی نحوه و مکان گذراندن بخش عمده ای از زمان خود را دارند.

CPJCLTKVGBHEDDC2TCAMQOFUHU -  NFTها می تواند به جریان اصلی تبدیل شود | اولین بازار NFT ایران

axie-infinity

بازی

هر روز 2 میلیون نفر با حباب های کوچک Axie Infinity بازی می کنند که اکنون ارزش آن 3 میلیارد دلار است. دوین فینزر، مدیر عامل OpenSea، بزرگترین پلتفرم NFT، گفت: «بازی واقعاً هیجان‌انگیز است، زیرا شما در حال حاضر میلیاردها نفر دارید که کالاهای دیجیتالی را در داخل بازی‌ها خریداری می‌کنند. به گفته فینزر، دلیل اینکه ما هنوز استقبال گسترده‌تری از آن را ندیده‌ایم این است که «چرخه توسعه با بازی‌ها کمی طولانی‌تر از هنرهای ساده‌تر و پروژه‌های کلکسیونی است. کمی بیشتر تأخیر وجود دارد.» او تصور می کند که ما ثمره این تحولات را ظرف یکی دو سال آینده خواهیم دید.

جیمی برک، مدیرعامل Outlier Ventures (یک آزمایشگاه شتاب دهنده و VC بلاک چین مستقر در بریتانیا)، در ابتدا با تحقیقاتی که نشان می‌داد «مردم در یک بازی بلاک چین پنج برابر بیشتر از یک بازی معمولی خرج می‌کنند» تشویق شد. او گفت که شکاکان در ابتدا این تحقیق را “پوو” کردند، اما بعد از آن اکسی آمد. برک گفت که Axie Juggernaut اثباتی است که اگر گیمر بتواند از بازی خارج شود و با ارزهای دیجیتال پول نقد کند، و اگر آزاد باشد “هر کاری که می خواهد با پول انجام دهد”، پول بیشتری خرج خواهد کرد. او گفت: «در حال حاضر واقعاً واضح است.

مد و پوشیدنی

لاگلاس در حالی که در تماس زوم ما در حال کشیدن سیگار است، می گوید: برندهای لوکس به فضای NFT می آیند. نمایشگاه A: در 30 سپتامبر، Dolce & Gabbana مجموعه 9 تکه NFT افتتاحیه خود را به نام “Collezione Genesi”، ترکیبی سورئال از مد بالا و بلاک چین، به قیمت 5.6 میلیون دلار فروخت. این مجموعه شامل موارد فیزیکی (مانند لباس های زنانه) و همراهان دیجیتالی آنها به عنوان NFT بود.

فقط دو هفته قبل، در هفته مد لندن ، برند جدیدی به نام Auroboros، که خود را به عنوان «اولین خانه مد برای ادغام علم و فناوری با لباس فیزیکی» توصیف می‌کند، از خطی از لباس‌های دیجیتالی رونمایی کرد که با استفاده از واقعیت افزوده «می‌پوشید». AR). برای دیدگاه، این در یک کنفرانس رمزنگاری نبود. این اتفاق در هفته مد لندن رخ داد.

پوشیدنی های مد ممکن است فقط سطح را خراش دهند. شن تصور می کند که NFT ها می توانند راه های جدیدی برای کسب درآمد و سرمایه گذاری در مد ایجاد کنند. کفش های کتانی بردارید. او گفت: «برای برگرداندن یک کفش ورزشی، باید موجودی فیزیکی را تهیه کنید. “تصور کنید اگر بتوانید سرعت چرخاندن آیتم ها را افزایش دهید.” یا شاید ابزارهای مالی جدید، که توسط NFT ها تقویت می شوند، به مردم اجازه دهند در بخش مد سرمایه گذاری کنند. شن گفت: «شما می‌توانید محصولات مالی مانند شاخصی از کفش‌های کتانی پرفروش امروزی ایجاد کنید.

NFT های DeFi فرض کنید شما ۵ میلیون دلار آخر خود را روی یک CryptoPunk NFT ریختید، اما اکنون – اوه! – فراموش کرده اید که باید اجاره خود را بپردازید. مشکلی نیست می توانید از آن کریپتوپانک به عنوان وثیقه برای وام در NFTfi استفاده کنید . اندرو استاینولد، شریک مدیریتی در Sfermion (یک شرکت سرمایه گذاری NFT) و میزبان پادکست NFT ، گفت: “NFT ها برخی از رفتارهای جدید دارایی ها را فعال می کنند . “

به آن وام فکر کنید. وقتی CryptoPunk را به عنوان وثیقه تحویل می دهید، زمانی که بدهی خود را پرداخت می کنید، به طور خودکار آن را پس می گیرید. و اگر شما به طور پیش فرض؟ به لطف جادوگری قراردادهای هوشمند، NFT به وام دهنده منتقل می شود و نیاز به جمع آوری بدهی و شکارچیان جایزه را از بین می برد. این تازه شروع است. همانطور که همکار من دیوید ز. موریس نوشته است ، NFTها در حال تقسیم شدن هستند (برای تامین نقدینگی بیشتر)، آنها به عنوان یک شبه اوراق بهادار عمل می کنند و به اندازه کافی مالی می شوند که ممکن است به زودی از بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بهره ببرند. کمیسیون (SEC).

برک انتظار دارد که این نوآوری در یک کلیپ سریع ادامه یابد. او افزایش در بازارهای ثانویه یا حتی بازارهای «مشتق» را تصور می کند. تصور کنید که به هر دلیلی، اپیک گیمز تصمیم می گیرد NFT ها را در فورتنایت ادغام نکند. شاید برخی NFT های مشتق شده بتوانند شکاف را پر کنند؟ برک گفت: «بگذارید بگوییم من یک شمشیر دارم، و این یک شمشیر واقعاً ارزشمند است. و من می‌خواهم از بازی پول بگیرم. شمشیر آنقدر ارزشمند است که می تواند وام دانشجویی من را پرداخت کند یا خانه بخرد.» او به وضوح از این آزمایش فکری لذت می‌برد، ادامه می‌دهد: “S**t، من شمشیر خود را دوست دارم اما به پول نقد نیاز دارم.”

در حال حاضر، هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید. شما فقط یک شمشیر گنگ دارید، و آن را در Fortnite گیر کرده اید. اما شاید یک NFT از “دوقلو” شمشیر – که خارج از فورتنایت زندگی می کند – می تواند در بازار مشتقات خرید و فروش شود و سپس نوعی مکانیسم امکان انتقال وجه را پس از تکمیل تراکنش (تحویل شمشیر) فراهم کند. در فورتنایت اینها همان امکاناتی هستند که NFT+DeFi می تواند آزاد کند.

در همین راستا، برک فکر می‌کند پیش از اینکه شاهد NFT کردن چیزهایی باشیم که قبلاً در امور مالی سنتی وجود دارد، مانند سند خانه شما، رشد محصولات مالی جدید، خلاقانه و مبتنی بر بلاک‌چین را بسیار محتمل‌تر می‌داند. . “رشد در DeFi از کجا می آید؟ برک گفت: در این محیط نظارتی، مطمئناً دارایی‌های دنیای واقعی یا هر چیزی که از راه دور شبیه یک امنیت است، نخواهد بود. “این یک مبارزه یک دهه خواهد بود.”

W6G6K6GBZNC5PLLXM7BJEVWYFU -  NFTها می تواند به جریان اصلی تبدیل شود | اولین بازار NFT ایران

رویدادها و تهیه بلیط

یک فرضیه دیگر: دریک کنسرت آینده دارد و شما می خواهید بروید. بلیط 100 دلار است. حال تصور کنید بلیطی که خریداری می کنید در واقع یک NFT است و NFT شما شش کار زیر را انجام می دهد:

1. با چند اثر هنری از طراح مورد علاقه شما مزین شده است.

2. به عنوان یادگاری کنسرت عمل می کند. بنابراین حتی ممکن است روزی چیزی ارزش داشته باشد، مانند بلیت های قدیمی برای کنسرت های بیتلز.

3. در داخل محل برگزاری، می توانید از NFT به عنوان وسیله ای برای تهیه تنقلات یا آبجو استفاده کنید.

4. یک بار دیگر به لطف جادوی قراردادهای هوشمند، درآمد حاصل از NFT شما به طور خودکار 40٪، DJ 10٪، خدمه روشنایی 2٪، سرایداران 1٪، و به طور خودکار به Drake پرداخت می کند. هیچ فرد میانی برای تنظیم پرداخت ها نیاز نیست، به این معنی که تقریبا هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید.

5. اگر بلیط VIP را خریداری کرده باشید، NFT دسترسی شما را برای بازدید از پشت صحنه دریک باز می کند، یا شاید به شما امکان دسترسی انحصاری به چیزهای دیجیتالی آینده را بدهد.

6. به طرز شگفت انگیزی، NFT به شما این حق را می دهد که نه تنها یک شرکت کننده در رویداد، بلکه حتی سهامدار کنسرت دریک باشید. این NFT به عنوان سهام کنسرت عمل می کند و شما بخش کوچکی از سود را دریافت خواهید کرد. اگر همه چیز درست شود؟ شاید حتی با حضور در نمایش درآمد کسب کنید.  

این آینده نزدیکتر از چیزی است که فکرش را می کنید. کارولین وند، یکی از بنیانگذاران Mintbase، یک پلت فرم استخراج NFT، گفت: «آنچه ما را هیجان زده می کند استفاده از NFT در دنیای واقعی است. یک جشنواره آتی در لیسبون، NEARCon ، که حول پروتکل NEAR، یک سیستم قراردادهای هوشمند که Mintbase به جای اتریوم از آن استفاده می کند، لنگر انداخته است. وند گفت: «بنیانگذار جشنواره می‌خواهد 100% بلیط NFT انجام دهد،» و این می‌تواند (یک روز) شامل «شرکت کردن» بلیت شما باشد، به این معنی که شما می‌توانید از آنچه برای بلیط کم می‌کنید سود کسب کنید.

برخی از این قابلیت‌ها هنوز در آینده خاموش هستند، اما حتی در جشنواره لیسبون (که در 26 اکتبر برگزار شد)، وند از آن‌ها انتظار دارد که «کدهای QR را از فضا خارج کنند» تا افراد بتوانند کدهای QR را برای انجام کارهایی مانند بازخرید اسکن کنند. NFT های آنها برای بوریتوها. این بیت آخر فرضی نیست. وند گفت، در لیسبون، “ما NFT های burrito را انجام خواهیم داد.”

پلتفرم های جامعه NFT آن NFT های Dolce & Gabbana را به خاطر دارید؟ حالا تصور کنید که شما فرد خوش شانسی هستید که یکی را خریده اید. وانمود کنید که صاحب مفتخر جواهر تاج این مجموعه هستید – به معنای واقعی کلمه یک تاج – به نام “تاج دوج”، یک قطعه جواهرات تزئین شده تقریباً کمیک. (افسوس که «دوج» به کاخ دوج در ونیز اشاره دارد، نه شیبا.) تاج به نظر می رسد که مستقیماً از «بازی تاج و تخت» بیرون آمده است. چگونه آن را ذخیره می کنید؟ شاید شما تاج فیزیکی را در خزانه خصوصی خود نگه دارید، یا شاید آن را با متواضعانه و با ذوق در بالای اتاق تاج و تخت در ویلای میکونوس خود به نمایش بگذارید.

اما NFT دیجیتال چطور؟ با آن چه کار می کنید؟ یا همان طور که بورک می گوید، “این را کجا می توانی حل کنی؟” از دیدگاه دولچه و گابانا در مورد آن فکر کنید. برک گفت: “اگر شما یک برند لوکس سطح بالا هستید، همه چیز در مورد کنترل تجربه خرده فروشی است.” او حدس می‌زند که تلاش برای ارائه چنین تاج دوست‌داشتنی و پیچیده‌ای در یک متاورس پیکسلی مانند Decentraland ممکن است – حداقل در نسخه امروزی – باعث ایجاد یک «پوشیدنی زیبا» شود. (برک خاطرنشان می کند که به همین دلیل، Dolce & Gabbana به خریدار NFT دو سال فرصت می دهد تا بفهمد کجا آن را ارائه کند.)

بنابراین برک نوعی محیط را پیش‌بینی می‌کند که در آن افراد می‌توانند جمع شوند، چت کنند و NFT‌های خود را به رخ بکشند. شاید این یک شکل از AR، یا شاید واقعیت مجازی (VR)، یا شاید چیزی Web 3.0 یا شاید چیز دیگری است. نکته این است که باید محیط خوبی برای تجربه NFT ها وجود داشته باشد. پلتفرم های شبکه ها چیست؟ برک گفت که این روند بزرگ خواهد بود.

شن ایده مشابهی با پیچش متفاوت دارد. او “خانه ای برای جوامع NFT” یا، به طور دقیق تر، “یک شبکه اجتماعی که برای صاحبان NFT ساخته شده است” را متصور است. شاید این شبکه به کیف پول شما که دارای Bored Ape است متصل باشد و فقط کاربران تایید شده ای که NFT های خاصی دارند می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

متاورس

Maxime Laglasse، مدیر محتوای Nonfungible.com می‌گوید: «متافورس یکی از تغییر دهنده‌های آینده فضای NFT خواهد بود . نسخه کوتاه: متاورس می‌تواند مکانی برای ذخیره و قدردانی از هنر NFT باشد، این یک مرکز بازی است، این ماموریت جدید زاکربرگ در زندگی به دلایلی است و شاید نسخه تکامل‌یافته‌ای باشد از اینکه چگونه همه ما در حال معاشرت آنلاین هستیم. (نسخه طولانی من را می توانید از اینجا دریافت کنید و نسخه طولانی تر را در اینجا دریافت کنید.)

زمین مجازی

یک سرمایه گذار عاقل زمانی گفت: «زمین. این تنها چیزی است که آنها نمی توانند بیشتر از آن بسازند.» سرمایه گذار Lex Luthor بود. و توصیه او ممکن است در ماوراء جهان صادق باشد. دنیای مجازی مانند Decentraland، The Sandbox و Cryptovoxels به املاک و مستغلات خود سقف سختی می دهند، به این معنی که – در تئوری – در صورت افزایش تقاضا، عرضه محدود ارزشمندتر می شود.

متی « DCLBlogger »، یک صدای تأثیرگذار در جامعه NFT که چیزی شبیه به یک پیشگو بود، گفت: «این کاملاً امیدوارکننده است . – که 25 مورد استفاده در آینده از NFT را تشریح کرد. این موضوع پیش‌بینی‌کننده به نظر می‌رسد، و به درستی ظهور هنر، کلکسیون‌ها و بازی را نامیده است. متی در زمین مجازی نیز به همان اندازه خوش‌بین است. او گفت: «به Axie Infinity نگاه کنید. “بیش از یک میلیون بازیکن وجود دارد” و برخی از این بازیکنان فکر می کنند، “شاید منطقی باشد که مالک آن سرزمین باشیم.”

هنگامی که مغز خود را در اطراف این ایده که مردم می توانند از املاک دیجیتال سود ببرند، پیچیده می کنید، احتمالات گیج کننده هستند. شاید شما صاحب یک قطعه زمین هستید، یک ساختمان اداری مجازی می سازید و سپس ساختمان را برای یک کنفرانس مجازی اجاره می دهید. و زمانی که شرکت کنندگان در کنفرانس می‌خواهند کمی از قدرت خود بیرون بیایند، شاید بخواهند در طول ساعت کوکتل خود قمار کنند، بنابراین شما یک بازی کازینو را اجاره می‌کنید که به آنها امکان می‌دهد ارز دیجیتال واقعی را ببرند و از دست بدهند. همانطور که متی گفت: “این واقعاً دیوانه کننده است.”

RHUN3HV375CKFFP4YLKSIWNBOM -  NFTها می تواند به جریان اصلی تبدیل شود | اولین بازار NFT ایران

نمایشگاه CryptoKickers

هویت دیجیتال

هویت خودمختار (SSID) مدت‌هاست که یکی از جذاب‌ترین کاربردهای فناوری بلاک چین بوده است و NFT می‌تواند کلیدی باشد که در را باز می‌کند. (چرا SSID مهم است؟ این پرایمر سال گذشته من است.) Laglasse خدمات نام اتریوم یا ENS را به عنوان یک مثال مفید مشاهده می کند. لاگلاس گفت: «اکنون می‌توانید حساب اینستاگرام، حساب توییتر و تقریباً هر حساب رسانه‌های اجتماعی را به ENS پیوند دهید. «از آنجایی که غیرمتمرکز است، می‌توانید واقعاً صاحب نامی باشید که به جامعه نشان می‌دهید.»

Laglasse اینها را به عنوان “NFTهای کاربردی” دسته بندی می کند، به این معنا که شما معمولا نمی توانید آنها را با پول (مانند آثار هنری و کلکسیونی) مبادله کنید، اما در عوض آنها وجود دارند تا ثابت کنند که شما مالک چیزی هستید. ایده دیگری در همین راستا: NFT های دیپلم دانشگاه. این به یک دانش آموز ویتنامی اجازه می دهد برای مثال به ایالات متحده سفر کند و قاطعانه ثابت کند که مدرک دیپلم دارد. لاگلاس پیش‌بینی می‌کند: «این یک روز اتفاق می‌افتد».

رسانه های اجتماعی و نفوذ

این یکی کمی شلوغ است، تجسم کمی سخت است. اما به آن پایبند باشید. برک گفت: «به تمام ارزش دیجیتالی که از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی ایجاد می شود فکر کنید. او به مفهوم دست نیافتنی و غیر قابل کمیت “نفوذ آنلاین” اشاره می کند. در حال حاضر، بورک استدلال می‌کند، تنها راه واقعی برای کسب درآمد از این تأثیر، تبلیغات است و اینفلوئنسر تنها بخش کوچکی از پای درآمد را به دست می‌آورد. اما اگر بتوان این تأثیر را به‌عنوان یک NFT اندازه‌گیری، امتیاز و ثبت کرد، چه؟

این “نفوذ NFT”، بیایید آن را بنامیم، به سادگی پاداش دادن به تعداد دنبال کنندگان توییتر نیست. بورک توضیح داد: «این نوعی اجتماعی شدن اتمیزه شده است، جایی که من می‌توانم هر ذره محتوا را تجزیه کنم و می‌توانم رابطه‌ای را که با جامعه‌ام دارم کمیت کنم». او گفت که این NFT ممکن است در متغیرهایی مانند شهرت آنلاین، قابل اعتماد بودن یا حتی توانایی مدیریت و ایجاد محتوای خوب موثر باشد. او با خنده گفت: “این سخت ترین توضیح برای توضیح است.”

امتیاز “Klout” را در روزهای اولیه توییتر به یاد دارید، جایی که الگوریتمی سعی می کرد موج اجتماعی کاربران را کمیت کند؟ به نظر می‌رسید که Klout هیچ‌وقت به آن توجهی نکرده است، و در سال 2018 با شکم رو به رو شد، اما می‌توانید جذابیت این ایده (مسلماً شیطانی) را ببینید. برک، که همچنین تصور می کند این NFT به یک اکوسیستم DeFi متصل شود، مانند استفاده به عنوان وثیقه در یک وام، گفت: «به معنای واقعی کلمه هر شکلی از جریان ارزش دیجیتال، در تئوری، می تواند به یک دارایی تبدیل شود.

موسیقی

متی، که انتظار دارد موسیقی در نهایت به همان شکلی که هنر و کلکسیون‌ها هستند، رونق بگیرد، می‌گوید: «صنعت به‌عنوان یک کل قطعاً نیاز به اختلال دارد. شاید این شروع شده است. شاون مندز، گریمز و اسنوپ داگ همگی وارد NFT شده‌اند و راه‌های جدیدی را برای کسب درآمد و تعامل با طرفداران کشف کرده‌اند. Kings of Leon راضی نبودند که به سادگی آلبومی را به عنوان NFT منتشر کنند. آنها آنقدر مشتاق بودند که NFT خود را در فضا بازی کردند .

Live Nation می‌خواهد همان کاری را که Top Shot برای NBA انجام داد، برای موسیقی انجام دهد – ثبت «لحظه‌ها» به عنوان کلکسیون. مایکل راپینو، مدیر عامل شرکت NBA گفت: «همه ما از Top Shot در NBA آموخته‌ایم .

یا شاید NFT ها، موسیقی و DeFi همگی می توانند ادغام شوند. شن می‌گوید: «اگر می‌توان استادان موسیقی را با هم ترکیب کرد و سپس آن‌ها را کسری کرد، می‌توانید درآمدی را به عنوان سود سهام برای پخش دریافت کنید. او سپس احتمال دیگری را مطرح می کند: تصور کنید که حقوق هر آهنگ به عنوان یک NFT در نظر گرفته شود، و سپس شما 40 آهنگ برتر ماه را با هم ترکیب کنید، استخر را کسری کنید، و سپس می توانید یک قطعه از آن استخر را بخرید و دریافت کنید. درآمد جریان او گفت: «این جالب خواهد بود، ما هنوز به آن نقطه نرسیده‌ایم.»

چهار تا سریع دیگه

مراقبت‌های بهداشتی: «در صنعت سلامت، این امر بسیار بزرگ خواهد بود.

تبلیغات: اینجا یک توپ منحنی است. متی گفت: «تبلیغات چیزی نیست که مردم به آن توجه کنند. اما او می‌پرسد: «چرا وب‌سایت‌ها NFT‌هایی را نمی‌فروشند که به مردم حق داشتن برخی از رسانه‌ها را می‌دهند؟» همه اینها در بازی است.

ورزش فانتزی: سوراره در حال حاضر جای پایی در بازی جهانی فوتبال دارد. برای دیدن این آتش گرفتن با NFL و صنعت بزرگ فوتبال فانتزی، تخیل زیادی لازم نیست.

جستجوی NFT: «در حال حاضر، NFT ها این دسته جالب اما درهم و آشفته هستند،» شن، و افزود که «بسیار شبیه وب سایت های دهه 90 قبل از ورود گوگل هستند». او یک نکته دارد. هنوز هیچ عملکرد جستجوی تمیزی برای NFT وجود ندارد. یک گوگل برای NFT ها را تصور کنید. یا یک گوگل غیرمتمرکز برای NFT.

دیجیتالی کردن همه چیز فیزیکی

Steinwold می‌گوید: «بسیاری از مردم هنوز نمی‌دانند NFTها چقدر بزرگ خواهند بود. “آنها برای هر چیزی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. همه اشکال ارزش به عنوان یک NFT نشان داده خواهند شد. این یک بیانیه جسورانه است. از او می پرسم آیا درست شنیده ام؟ همه اشکال ارزش توسط NFT ها نمایش داده می شوند؟

Steinwold دلیل می‌آورد: «ما بیشتر ساعات بیداری خود را به صورت آنلاین سپری می‌کنیم. ” Steinwold گفت: در آینده اگر یک جفت Air Jordans جالب بخرد (مثلاهای فیزیکی که روی پای شما می آیند)، همراه NFT آن را می خواهد. او NFT را می خواهد تا بتواند آن را به رخ بکشد، آن را منعطف کند و شاید از آن در یک بازی متاورس یا بازی برای کسب درآمد استفاده کند.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

منبع : بازارNFT ایران

دیسکورد : انجمن متاورس ایران

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده فوریه 19, 2022
گذاشتن نظر
0

فعلا کیفیت در متاورس و NFT های گرافیکی حرف اول را میزند سپاس از شما جناب ثانی

به امید بازار تخصصی NFT ایران

نیما ثانی ارسال نظر جدید فوریه 20, 2022

درود بر شما جناب قدیری ….

قطعا همینطور است …. امید است توسعه دهنده گان بازی در ایران نیز به این استانداردها برسند .

سلام و درود ….

قطعا همینطور است …. امید است توسعه دهنده گان بازی در ایران نیز به این استانداردها برسند .

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1733 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات