چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

2

چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

از زمان تحریم ایران در بازی آپلند و جرقه ساخت متاورس رنگ تاکنون چقدر پیشرفت حاصل شده؟

برای ساخت متاورس رنگ تا چه میزان از امکانات لازم تهیه گشته است ؟

وسعت برنامه ریزی انجام شده برای متاورس رنگ او تا چه حد بوده و  تاریخ احتمالی اتمام چه زمانی خواهد بود ؟

6594c3f748e63f42999078e338f4735b44df9cd9 227 - چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آوریل 21, 2023
گذاشتن نظر
1

چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

پروژه متاورس رنگ, یک پروژه ای است که به دنیای بی انتهای مجازی و موازی معروف است این پروژه با توجه به توسعه دنیای فیزیک این نیز توسعه پیدا میکند و همیشه در حال بروزرسانی برای بالا بردن کیفیت و ارائه خدمات به شهروندان عزیز خواهد بود پس میتوان گفت که پروژه متاورس رنگ اتمام ناپذیر است.

مرضیه ثاقب علیزاده

 

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

52 1 - چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و دوم  پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: سلامت باشید

دوستان در این بخش پس از گذشت تقریبا میشود گفت سه الی چهار ماه به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کرده اید شروع میکنیم به کمک آقای مدنی فر پاسخ بدیم.

سوال پنجاه و دوم را شروع کنیم.

مدنی: بله در خدمت شما هستیم.

مدنی:

چه مقدار مانده است تا اتمام پروژه متاورس رنگ؟

قدیری: عرضم به حضور شما, شما در جریان هستید پروژه متاورس رنگ اتمام ندارد. اینکه پروژه متاورس رنگ از آن بازه زمانی که شروع شده همیشه در حال توسعه هست و خوب اینکه بیاییم فیزیک را در قالب یک دنیای مجازی و یا موازی برای عموم پیاده سازی کنیم چیزی نیست که تموم شود, همانطور که دنیای فیزیک در حال توسعه است دنیای مجازی نیست در یک گستره ای بی انتها در حال توسعه است برای همین نمیشود گفت تاریخ پایان بدهیم واینطور مباحث.

فعلا فاز یک به اتمام رسیده و تمام عموم میتوانند استفاده بکنند از خدمات اولیه متاورس رنگ و ما روی فاز دو و سه قرار داریم و میریم جلو.

مدنی: بله خیلی هم عالی, اصلا اصولا برای نیاز های جامعه و جهان هستی دارد پیش میرود. هر شغلی که دارد به وجود می آید در متاورس رنگ نیز باید ایجاد شود.

مدنی:

پرسیده شده است از زمان تحریم کشور ایران در بازی آپلند و جرقه ساخت متاورس رنگ تا کنون چقدر پیشرفت حاصل شده است؟

قدیری: عرضم به حضور شما ما توانسته ایم پروژه متاورس رنگ را با اقدام چندتا از متاورس ها یک پروژه خیلی بومی و تخصصی پیاده سازی کنیم که خب قابلیت عرضه املاک, همان محدوده ها, VOD ها داخل ممتاورس رنگ پیاده سازی شده.

این که شما میتوانید محدوده خودتان را تهیه کنید, آن محدوده را قیمت گذاری کنید, محدوده ها را شناسایی کنید و اینجور مباحث.

اینکه شما بخواهید روی محدوده خودتان یک بیس سه بعدی پیاده سازی بکنید فعلا سه تا بیس عمومی برای عموم پیاده سازی شده در این تاریخ که میتوانند از فضایش بهره مند شوند قابلیت تعامل کلامی, داخل پروژه متاورس رنگ یعنی در محیط سه بعدی پیاده سازی شده, ارسال پیام, بارگذاری تصاویر روی VOD ها و خیلی گزینه های دیگر داخل پروژه متاورس رنگ پیاده سازی شده اعم از سلسله خانوادگی و خیلی از مباحث دیگر که همین الانش از پروژه متاورس آپلند جلوتره و اینکه با ارز ریال کار میکند, با ارز داخلی کار میکند و خیلی خروجی های بهتر و متفاوتی برای شهروندان ایرانی دارد و فراتر از متاورس آپلند است.

انشاالله در فاز دوم تلفیقی از متاورس های دیگر هم میشود تلفیقی از آپلند و دیسنترالند و سندباکس و سایر متاورس ها و یک سری قابلیت های ویژه. وقتی یک چیزی ترکیب میشود یک سری خصوصیات ویژه هم بهش اضافه میشود.

مدنی:

پرسیده شده است که برای ساخت متاورس رنگ تا چه میزان از امکانات لازم تهیه گردیده است؟

قدیری: امکانات لازم علم است, در حال حاضر چیزی که خیلی نیاز است و نیاز بوده برای ساخت متاورس رنگ, چیزی که به دنبالش هستم چیزی فراتر از پروژه هایی است که در حال حاضر پیاده سازی شده پس مسلما یک بخش هاییش را با دیتاهایی که در خارج است یک سری بخش هایش را جلو برده ایم ولی خب بخش های دیگرش را ما داریم خودمان پیاده سازی میکنیم با کمک نخبه هایی که در مجموعه هستند کدنویسی ها از صفر دارد نوشته میشود یعنی پایه هایش نیست این چیزهایی که ما ساخته ایم و مسلما امکانات لازمی که تا الان نیاز داشته ایم نیروی جوانی بوده است که کمک کرده اند, تحقیق کرده اند و اساتیدی که در این زمینه خط هایی را به ما دادند.

مدنی:

پرسیده شده است که وسعت برنامه ریزی انجام شده برای پروژه متاورس رنگ تا چه حد بوده و تاریخ احتمالی اتمام پروژه چه زمانی است؟

قدیری: وسعت پروژه انجام شده ما تا دوسال آینده داکیومنت برای انجام داریم یعنی پروژه حتی حس بویایی, یعنی چیزی که شما وقتی وارد محیط سه بعدی میشوید آن رایحه ای که دور شما است (هر رایحه ای که باشد) ما بر روی سخت افزار و نرم افزار کدنویسی های اجراییش و همینطور بر روی ابزارش تحلیل میکنیم و به نتایج خیلی خوبی رسیدیم که انشالله به زودی بر روی سخت افزارش داریم کار میکنیم و اینکه وسعت این پروژه خیلی زیاده. میشود گفت فیزیک کره زمین قرار است داخل این مجموعه پیاده سازی شود به صورت موازی و مجازی و اینکه حالا فراتر از کره زمین بخواهد خدماتی ارائه بدهد این هم حالا محدودیتی ندارد و اینکه توی ذهن ما هست. ما تا دوسال تا گام اجرایی دو ما برنامه ریزی را داریم فعلا گام اجرایی یک هستیم و فاز اجرایی گام اجرایی یک که به پایان رسیده است.

مدنی: خب دوستان خیلی ممنون که تا انتهای برنامه همراه ما بودید و برای بخش پنجاه و سوم سوالاتی داریم درباره ی پروژه متاورس رنگ پروژه آفرین است؟ چه میزان اشتغال زایی در متاورس رنگ ایجاد خواهد شود؟ چه میزان تولید در متاورس رنگ صورت میگیرد و … ممنون که همراه ما بودید.

قدیری: خیلی خوشحال شدیم از اینکه این برنامه را دنبال کرده اید حتما شبکه های اجتماعی ما را اعم از یوتیوب, آپارات, نماشا, جعبه, دالفک, فیلو و MP4 و …. دنبال کنید.

تمایل داشتید زیر این سوال که در انجمن متاورس ایران مطرح شده و مسلما این ویدیو و با محتوای متنی آنجا بارگذاری میشود نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را بگذارید زیر که این پروژه بومی است و هدفش توسعه جامعه ایرانی است.

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:38 چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

01:50 از زمان تحریم ایران در بازی آپلند و جرقه ساخت متاورس رنگ تاکنون چقدر پیشرفت حاصل شده؟

03:50 برای ساخت متاورس رنگ تا چه میزان از امکانات لازم تهیه گشته است ؟

04:50 وسعت برنامه ریزی انجام شده برای متاورس رنگ او تا چه حد بوده و  تاریخ احتمالی اتمام چه زمانی خواهد بود ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ ؟

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 4, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بسیار عالی است که شما توانسته‌اید پروژه‌ای تخصصی و جذاب را در دنیای متاورس رنگ پیاده‌سازی کنید. این امکانات و قابلیت‌ها در اختیار افراد و کاربران این دنیای مجازی قرار می‌گیرد و برای شهروندان ایرانی امکانات بسیاری را با استفاده از ریال فراهم می‌کند. همچنین، این تلاقی متاورس‌های مختلف و قابلیت‌های ویژه در فاز دوم پروژه، بهبود و توسعه تجربه کاربری و امکانات بیشتری را برای کاربران فراهم خواهد کرد. این نوع ابتکارات و پروژه‌ها باعث توسعه و بهبود دنیای متاورس رنگ می‌شوند و برای افراد امکانات متنوع و جذابی ایجاد می‌کنند. آرزوی موفقیت در پیشبرد این پروژه و ترکیب توانایی‌های مختلف دارم.

nazanin اظهار نظر کرد

پروژه متاورس رنگ به عنوان یک پروژه نوآورانه و پیشرو، به دنیای مجازی و موازی با ابعاد فیزیکی گسترده‌ای راه یافته است. این پروژه به طور مداوم در حال توسعه و به‌روزرسانی است به منظور ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات بهتر به کاربران خود. از این رو، می‌توان این پروژه را به عنوان یک ابتکار پیشرفته و ناتمام، همیشه در جستجوی بهبود و ارتقاء خدمات برای ارتقاء تجربه شهروندان معرفی کرد.

گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 2 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1455 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات