ساخت فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است ؟

3

ساخت فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است ؟

 • در ساختن یک فروشگاه در شهر مجازی ایران چه معیارها و شرایطی باید رعایت گردد تا آن فروشگاه مورد تایید متاورس رنگ قرار گیرد ؟
 • در ساخت فروشگاه در یک ملک مجازی در شهر مجازی ایران چه مسائل و پیش شرط هایی باید انجام شود تا امکان ساخت ان فروشگاه در متاورس رنگ صورت پذیرد؟
 • چه کلاسی برای ساخت یک فروشگاه در یک ملک مجازی در شهر مجازی ایران باید مورد استفاده قرار گیرد تا امکان سودآوری ان فروشگاه را در متاورس رنگ بالا ببرد؟
 • ساخت فروشگاه در ملک مجازی شهر مجازی ایران به چه امکاناتی نیازمند است تا  در مدت زمان کمتر با هزینه کمتری در متاورس رنگ ساخته شود؟
 • حداقل امتیاز لازم برای یک شهروند در شهر مجازی ایران تا بتواند از ملک خریداری کرده خود استفاده تجاری نماید و هزینه ای که در این راه باید انجام دهد در متاورس رنگ چگونه است؟
 • در ساخت فروشگاه  بر روی یک ملک مجازی در شهر مجازی ایران چه کسی تعیین کننده نوع کاربری آن می باشد و برای این حق تعیین به چه امتیازی در متاورس رنگ نیاز است ؟
 • اجاره یک ملک برای ساخت فروشگاه در شهر مجازی ایران توسط کاربر مستاجر ایا در متاورس رنگ امکانپذیر است ؟ و این کار دارای چه شرایطی می باشد ؟
 • پس از ساختن فروشگاه در شهر مجازی ایران تا چند بار امکان ویرایش توسط ویرایشگرها برای ان فروشگاه در متاورس رنگ وجود دارد ؟
 • چند درصد قوانین ساخت وساز و فروشگاه های مجازی در شهر مجازی ایران برداشت شده یا مشابه قوانین آپلند می باشد؟

7a983486e07d03bbca17d5ea7221e7c51dab1e89 227 - ساخت فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار جولای 23, 2023
گذاشتن نظر
1

پاسخ به سوال ساخت فروشگاه در متاورس رنگ چگونه است ؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما دوست عزیز عرض کننم که برای ساخت یک فروشگاه باید مراحل زیر را طی بکنید:

 1. در قدم اول شما میبایست در سامانه متاورس رنگ  ورود پیدا کنید در صورتی که قبلا در سامانه متاورس رنگ ثبت نام نکرده اید بر روی ثبت نام در متاورس رنگ  کلیک کنید.

پس از ثبت نام در سامانه متاورس رنگ شما دومین قدم برای تاسیس فروشگاه را میبایست بردارید.

2. در ادامه میبایست یک VOD  با کاربری تجاری تهیه نمایید. VOD با کاربری تجاری در سیستم متاورس به رنگ قرمز نمایش داده میشود میتوانید VOD  مورد نظر خود را از سیستم متاورس رنگ یا از سایر شهروندان تهیه نمایید.

3. پس از تهیه VOD خود میتوانید اقدام به ساخت بنا بر روی VOD کنید.

دو مدل ساره در سیستم متاورس رنگ وجود دارد:

. سازه هایی که به صورت پیش فرض در سیستم متاورس رنگ وجود دارد و میتوانید از بین آنها استفاده نمایید

. سازه هایی که میتواند سفارشی باشد شما طرح مورد نظر خود را خود یا میتوانید به طراحان سیستم متاورس رنگ اطلاع دهید تا در اولین فرصت برای شما طراحی کنند.

در گام بعدی سازه خود را تایید میکنید که بر روی VOD قرار بگیرد با گذراندن بازه زمانی مدنظر برای قرار گرفتن سازه بر  VOD  شما میتوانید فروشگاه خود را افتتاح کنید و محصولات خود را در آن برای متقاضیان ارائه دهید.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 8, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

برای ساخت فروشگاه در متاورس رنگ، شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

1. ابتدا وارد سامانه متاورس رنگ شوید. اگر قبلاً ثبت نام نکرده‌اید، باید ابتدا ثبت نام کنید.

2. برای تاسیس فروشگاه، باید یک VOD (واحد مسکونی مجازی) با کاربری تجاری تهیه کنید. این VOD به رنگ قرمز نمایش داده می‌شود و برای ایجاد فروشگاه شما لازم است.

3. پس از تهیه VOD تجاری، می‌توانید به ساخت فروشگاه بپردازید. برای این کار، می‌توانید از دو مدل سازه استفاده کنید: سازه‌های پیش‌فرض موجود در سامانه یا سازه‌های سفارشی که می‌توانید برای خود طراحی یا توسط طراحان سیستم متاورس رنگ ایجاد کنید.

4. پس از ایجاد سازه و تایید آن بر روی VOD، می‌توانید فروشگاه خود را افتتاح کنید و محصولات خود را در این دنیای مجازی برای متقاضیان به نمایش بگذارید. این فروشگاه به شما امکان می‌دهد تا بازاریابی و فروش آنلاین انجام دهید.

با این مراحل، شما می‌توانید یک فروشگاه مجازی در متاورس رنگ راه‌اندازی کرده و کسب و کار آنلاین خود را راه‌اندازی کنید.

گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 3 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1435 times
 • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات