4 برنامه از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به NFT | اولین بازار NFT ایران

0

4 برنامه از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به NFT

در اینجا بهترین برنامه ها برای ذخیره، کشف، ایجاد و نمایش NFT ها در دستگاه iOS یا Android شما وجود دارد.

a6d2841f9e55bfcdcea18ff6e15f806c63ea2941 1762 - 4 برنامه از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به NFT | اولین بازار NFT ایران

همانطور که NFT ها همچنان در حال افزایش محبوبیت هستند، برنامه های متعددی برای خدمت به کاربران NFT در حال ظهور هستند. اما کدام اپلیکیشن ها بهترین هستند؟ با گزینه های بسیار زیاد، پیدا کردن قابل اعتمادترین گزینه ها دشوار است. به هر حال، NFT ها می توانند گران باشند، و اعتماد به برنامه اشتباه اگر ایمن نباشد می تواند باعث دردسر شود.

اگر از علاقه مندان به NFT هستید یا به دنبال آشنایی بیشتر با NFT هستید، دانلود برخی از بهترین برنامه های NFT را در نظر بگیرید.

با چسبیدن به برنامه های قابل اعتماد، می توانید مطمئن باشید که آماده هستید تا اشتیاق NFT خود را به هر کجا که می روید ببرید.

1. Enjin: بهترین برنامه کیف پول NFT  

b20a41907ad4cc3c0a523fe5be98e7da7001e0f6 1762 - 4 برنامه از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به NFT | اولین بازار NFT ایران

 Enjin یکی از اولین کیف پول هایی است که برای استفاده با NFT طراحی شده است. برنامه‌های دیگری مانند Trust پس از محبوبیت NFT‌ها را پشتیبانی می‌کنند، اما Enjin با در نظر گرفتن مجموعه‌های دیجیتال طراحی شده است. Enjin همچنین از چندین بلاک چین پشتیبانی می کند، در حالی که Trust و دیگران فقط از Ethereum یا Cardano پشتیبانی می کنند.

Enjin همچنین دارای Enjin Coin خود و یک مبادله ارز دیجیتال است که در برنامه تعبیه شده است. اگر قبلاً در جای دیگری کیف پول دارید، می توانید به راحتی سایر کیف پول های ارزهای دیجیتال را وارد کنید.

مربوط:برترین برنامه های بیت کوین و ارزهای دیجیتال برای آیفون

اگرچه طراحی کیف پول ممکن است گاهی قدیمی به نظر برسد، اما همچنان یک کیف پول محکم برای نگهداری NFTها و سایر ارزهای دیجیتال شماست. اگر در NFT ها تازه کار هستید، با ثبت نام در Enjin، یک مجموعه رایگان را مستقیماً در کیف پولتان واریز می کنید.

  2. OpenSea: بهترین برنامه برای کشف NFT های جدید

ad055251340360747b6eed6440a9af955be032a8 1762 - 4 برنامه از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به NFT | اولین بازار NFT ایران
 

OpenSea اولین بازار NFT در جهان است. این همچنین بزرگترین بازار است، به این معنی که می توانید بیشترین NFT را در اینجا پیدا کنید.

چه در حال شروع با NFT باشید یا یک معامله گر باتجربه NFT، OpenSea نیازهای شما را برآورده می کند. برای شروع، یک نمایه ایجاد کنید و شروع به مرور از طریق کلکسیون های NFT کنید. اگر یکی را می بینید که می خواهید بخرید، می توانید آن را دوست داشته باشید. شما همچنین می توانید ببینید که چه چیزی ترند است.

OpenSea به کاربران اجازه خرید NFT در دستگاه های تلفن همراه را نمی دهد، اما می توانید بعداً آنها را روی دسکتاپ خود خریداری کنید. برنامه موبایل OpenSea همچنین به شما امکان می دهد به NFT هایی که قبلا خریداری کرده اید در حال حرکت دسترسی داشته باشید.

  3. 8bit Painter: بهترین برنامه برای ایجاد NFT

2405fd2b248910af9eefa4b187818b3bec7dbda6 1762 - 4 برنامه از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به NFT | اولین بازار NFT ایران
 

اگر علاقه مند به ساخت NFT با آیفون خود هستید و بعداً آنها را در بازار بفروشید، از 8bit Painter استفاده کنید. 8bit Painter برنامه ای است که برای تبدیل عکس ها به آثار هنری پیکسلی به سبک NFT طراحی شده است. همچنین می توانید آثار هنری پیکسلی خود را در برنامه ایجاد کنید.

برای شروع، یک اندازه بوم جدید انتخاب کنید. اندازه های بوم از 16×16 تا 160×160 متغیر است. اندازه های کوچکتر برای کسانی که آثار هنری پیکسلی خود را ایجاد می کنند، بهترین کار را دارند. اندازه های بزرگتر برای وارد کردن تصاویر و تبدیل آنها به آثار هنری پیکسلی عالی هستند.

برای ساختن NFT منحصر به فرد خود، به جای دانلود تصاویر آنلاین، عکس بگیرید و آنها را به آثار هنری پیکسل تبدیل کنید.

در حالی که برنامه های بسیار خوبی برای ساخت NFT وجود دارد، استفاده از 8bit Painter آسان است و تصاویر بارگیری شده آماده برش هستند.

  4. token.art: بهترین برنامه برای نمایش NFT ها

0ca0b7f7f0d02ad5e50e2fcb71cd471f33f39ef8 1762 - 4 برنامه از بهترین برنامه ها برای علاقه مندان به NFT | اولین بازار NFT ایران
 

وقتی چند NFT دارید، نمی خواهید آنها را به رخ بکشید؟ پس از همه، مردم کلکسیون فیزیکی خود را در معرض نمایش قرار می دهند. چرا کلکسیون های دیجیتال باید متفاوت باشند؟ با token.art به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

برای شروع، یک کیف پول از آدرس Cardano، Ethereum یا WAX وارد کنید. سپس، می توانید NFT های خود را در قالب کارت مشاهده کنید. می توانید انگشت خود را روی آنها بکشید و به راحتی آنها را به دیگرانی که علاقه مند هستند نشان دهید.

انواع مختلف NFT ها

پشتیبانی از متاورس نیز در آینده اضافه خواهد شد، به این معنی که می توانید NFT های خود را در آنجا به نمایش بگذارید. شما همچنین می توانید NFT های خود را بر اساس ویژگی ها و نادر بودن مرتب کنید. دارایی‌های سهامدار حساب می‌شوند، به این معنی که می‌توانید از token.art به عنوان نمایشگر اصلی NFT خود استفاده کنید.

  NFT ها در حال حرکت

با تعداد زیادی برنامه NFT در بازار، یافتن برنامه های مناسب می تواند دشوار باشد. خوشبختانه، برندگان واضحی برای هر دسته وجود دارد.

چه سرمایه‌گذار باشید که سعی می‌کند با آخرین روندها همراهی کند، یا یک مجموعه‌دار که به دنبال نمایش مجموعه خود هستید، این برنامه‌ها هر کجا که بروید به شما خدمات خواهند داد.

منبع : بازارNFT ایران

نیما ثانی سوال ویرایش شده فوریه 15, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1161 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات