10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

0

10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون …

بهترین برنامه‌های NFT برای آیفون شما را قادر می‌سازد تا آثار هنری خود را در حال حرکت خلق کنید، ضرب کنید و بفروشید.

90eb384f524afa30bdf94b1ebe2a177f2c07e067 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: gesrey) 

NFT ها را ایجاد و برش دهید

  • NFT های خود را مدیریت کنید
  • سوالات متداول

برخی از بهترین برنامه‌های NFT برای آیفون، توانایی ایجاد، برش و تجارت هنری را ارائه می‌دهند. فرآیند منتینگ – ثبت NFT در بلاک چین – ساده تر می شود. اکنون برنامه ها و پلتفرم های بیشتری طراحی UX قابل دسترسی را برای تازه واردان به دنیای ارزهای دیجیتال ارائه می دهند. سایر برنامه ها به سادگی به شما امکان می دهند NFT های مورد علاقه خود را مرور و جمع آوری کنید.

NFT یک توکن غیر قابل تعویض است که برای ایمن سازی داده ها در یک بلاک چین استفاده می شود و از جمله برای پردازش ثبت های هنری منحصر به فرد، از جمله موارد دیگر استفاده می شود. اگر می‌پرسید NFT چیست؟ و می خواهید بیشتر بدانید، راهنمای ما را بخوانید. برخی از این برنامه ها به دلیل طراحی خوب موفق می شوند، اگر به دنبال نکاتی در مورد طراحی UX هستید، ما یک دوره آموزشی پایه طراحی UX داریم که باید امتحان کنید. 

ایجاد یا مرور NFT در آیفون با این برنامه ها آسان است (و می توانید برای برخی از آنها از دستگاه اندرویدی استفاده کنید). شما نیازی به لپ تاپ یا دانش بیش از حد NFT یا بلاک چین ندارید. ما این برنامه ها را به برنامه هایی تقسیم کرده ایم که به شما امکان می دهد NFT ایجاد کنید و برنامه هایی که به شما امکان می دهند NFT های خود را ردیابی کنید. اگر نیاز دارید بیشتر بدانید، به بخش سوالات متداول ما بروید.

  بهترین برنامه های NFT برای آیفون: خلق هنر

8beb08d45fe473b655ee5c5e0559b5758c8e0ef1 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: SketchAR) 

01. Sketchar

برنامه آموزش هنر همه در یک و بازار NFT مشخصات فنی : پلتفرم: iOS، Android، Galaxy Store، AppGallery   آموزش طراحی با استفاده از AR
هنر NFT را در برنامه ایجاد کنید
بازار NFT خودش را دارد
Sketchar برنامه NFT برای کسانی است که هنر NFT را خیلی ساده می دانند. Sketchar نه تنها شما را قادر می سازد تا هنر خود را ایجاد کنید، آن را به عنوان NFT برش دهید و آن را در بازار برنامه بفروشید، بلکه به شما یاد می دهد که چگونه نقاشی کنید.

این برنامه از آموزش واقعیت افزوده استفاده می کند. با نگه داشتن تلفن خود روی یک تکه کاغذ و نگاه کردن به صفحه، می‌بینید که خط نقاشی را دنبال می‌کنید. از این برای یادگیری نحوه ترسیم با ردیابی خطوط استفاده کنید. این روش مشابهی است که بسیاری از هنرمندان سنتی برای بزرگ کردن هنر خود از ابله به طرح استفاده می کنند.

اگر می‌خواهید هنر خود را بسازید، برنامه دارای ابزار طراحی و بوم دیجیتالی برای استفاده است، همچنین گزینه‌ای برای ایجاد هنر هوش مصنوعی از عکس‌ها و ماسک‌های AR برای اسنپ چت. Sketchar همه ابزارها را برای ایجاد هنر NFT در حال حرکت دارد.

Sketchar بازار NFT خود را دارد که در آن می توانید NFT ها را بخرید و بفروشید، از جمله برنامه های Martians 888 NFT. وقتی اولین فروش خود را انجام می دهید، توسعه دهنده برنامه 5٪ و 1٪ از کل فروش مجدد را دریافت می کند. اما این به بنیاد خالقان Sketchar می رسد تا از هنرمندان و پروژه ها حمایت کند.

5d68d58e74d10d1829aac33643ada1f95279a5d3 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: PixelChain)

02. PixelChain

یکی برای طرفداران هنر پیکسل مشخصات فنی ک پلتفرم: مبتنی بر مرورگر   ساده ترین راه برای ایجاد هنر پیکسل NFT   هنر خود را در بلاک چین اتریوم بیافرینید   هنر خود را در بازار OpenSea بفروشید   این برنامه مبتنی بر مرورگر است، نه یک برنامه iOS  

ما با کمال میل قوانین را برای PixelChain تغییر می‌دهیم، زیرا بهترین هنر پیکسلی خالق NFT است. این ممکن است یک برنامه iOS نباشد، بلکه یک برنامه مبتنی بر مرورگر است، اما شما را قادر می‌سازد تا پیکسل آرت بسازید، آن را در بلاک چین اتریوم برش دهید و آن را در OpenSea در یک مکان بفروشید.

استفاده از PixelChain بسیار آسان است. خالق هنر یک شبکه ساده 32×32 یا 64×64 را برای رنگ آمیزی خلاقیت های پیکسلی شما ارائه می دهد. حتی یک حالت آینه ای برای سرعت بخشیدن به روند شما وجود دارد. هنگامی که یک کیف پول رمزنگاری را وصل کردید، برش روی بلاک چین به آسانی کلیک کردن بر روی نماد ذخیره و دنبال کردن دستورالعمل ها انجام می شود.

توسعه دهنده در اولین مراحل ایجاد برنامه است و نقشه راه دقیقی از ویژگی های جدید برنامه ریزی شده دارد. با قابلیت ایجاد انیمیشن، هنر وکسل و موسیقی که همه در سال 2022 عرضه می شوند. اگر به هنر پیکسل علاقه دارید، ارزش دارد راهنمای ما را بخوانید که نحوه نفوذ به هنر پیکسلی را پوشش می دهد یا به نمونه های هنر پیکسلی که با هم جمع آوری کرده ایم نگاهی بیندازید .

7ac88ae36a40dc7fee4683f9538b4f1457b1625a 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: NFTgo)

03. NFT Go NFT

همه کاره با بازار مشخصات فنی : پلتفرم: iOS   NFT ها را در چندین بازار به اشتراک بگذارید   ممکن است استفاده از آن گران باشد  

در حالی که برخی از برنامه‌های موجود در این لیست به شما امکان می‌دهند هنر ایجاد کنید، NFT‌ های برش را بسازید و به بازارها دسترسی داشته باشید، NFT Go دو تا از سه مورد را انجام می‌دهد. این برنامه به شما امکان می‌دهد هنرهای از پیش ساخته شده را به‌عنوان NFT برش دهید و سپس آنها را در چندین بازار NFT آپلود کنید، بازارها را مرور کنید، و همچنین NFT‌ها را در برنامه ایجاد، خرید و فروش کنید.

توسعه‌دهنده NFT Go قول داده است که به شما امکان می‌دهد کل فرآیند NFT را در یک برنامه مدیریت کنید، و این کار را نیز انجام می‌دهد، اما این با برخی اخطارها همراه است. در حالی که رابط کاربری ساده و تمیز است و همه چیز را آسان می کند، می تواند کند باشد و هزینه های پنهانی نیز وجود دارد، به خصوص که برنامه علاوه بر هزینه های معمول گاز، هزینه تراکنش را از شما دریافت می کند (هزینه ایجاد NFT در یک بلاک چین) . 

اما هنر شما را بر روی یک بلاک چین – اتریوم یا چند ضلعی – “قالب” می کند و می توانید هنر خود را در بازار برنامه بفروشید یا به پلتفرم های محبوبی مانند OpenSea صادر کنید (به همین ترتیب می توانید از OpenSea خرید کنید).

24751c012ecdbc5bc33c78cdc676b05508bd9515 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: Staats Customs Inc.)

04. NinjaFT

یکی برای خلق هنر شما مشخصات فنی : پلتفرم: iOS، اندروید   از پلتفرم ایمن و تاسیس شده زنجیره هوشمند Binance استفاده می کند
به کیف پول رمزنگاری موجود خود متصل شوید
یک NFT در برنامه بلاک چین ایجاد کنید   شما نمی توانید در برنامه هنری بسازید، فقط NFT ها را می سازید

NinjaFT یکی از بهترین و در دسترس‌ترین راه‌ها برای ایجاد NFT در آیفون است. این تا حدی به این دلیل است که از پلتفرم زنجیره هوشمند Binance استفاده می‌کند، که یکی از معتبرترین، امن‌ترین و ارزان‌ترین شبکه‌ها برای استفاده است که نیازی به استفاده از یک بازار NFT خاص ندارد.

NinjaFT شما را قادر می سازد NFT ها را در گوشی خود ایجاد کنید. این بدان معناست که می‌توانید یک NFT از آن «برش» کنید – آن را در یک بلاک چین ثبت کنید – اما نمی‌توانید هنر اصلی را ایجاد کنید، بنابراین باید ابتدا یک اثر هنری را در تلفن خود آپلود کنید. این برنامه حتی به شما امکان می دهد NFT ها را در بازار بخرید و بفروشید و NFT ها را در مجموعه خود ذخیره کنید.

می‌توانید بسته‌های NinjaFT را با قیمت 4.99 دلار یا 4.99 پوند در برنامه خریداری کنید، این بسته‌ها می‌توانند در NinjaVerse برنامه‌ریزی‌شده استفاده شوند. توسعه‌دهنده برنامه همچنین قول داده است که NFTs را به کاربران این برنامه ارائه کند. با این حال، این یک حواس پرتی جانبی است، زیرا شما برای ایجاد کننده NFT موبایل اینجا هستید.

مهمتر از همه، NinjaFT یک کیف پول رمزنگاری NFT را در برنامه ارائه می دهد، اما همچنین به شما امکان می دهد کیف پول های رمزنگاری موجود را به برنامه متصل کنید. این امر درجه ای از انعطاف پذیری و استفاده از برخی دیگر از برنامه های تلفن همراه را که ارائه نمی دهند تضمین می کند.

b90949ea63b8567f7ce7681685432acea83ce371 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: AKHIL TOLANI TECHNOLOGIES LLP)

05. Pixl

برنامه NFT برای دوستداران رسانه های اجتماعی مشخصات فنی : پلتفرم: iOS NFT ها را درون برنامه ایجاد کنید NFT ها را در چندین بازار از جمله OpenSea بفروشید با اینستاگرام یکپارچه شده است کاربردهای محدودی برای ایجاد NFT دارد

برای اینکه بتوانید از NFT ها استفاده کنید، نیازی به درک همه چیزهای فنی نیست! Pixl را در فروشگاه اپل می بالد. این برنامه برای iPhone و iPad توانایی برش NFT را در Ethereum یا بلاک چین های Polygon سازگارتر با کربن ارائه می دهد و می توانید NFT های خود را در بازارهای اصلی مانند OpenSea بفروشید. 

ایده بزرگ Pixl به این معنی است که می‌توانید NFT‌ها را در داخل برنامه با استفاده از گالری عکس یا تصاویر گوشی خود در پست‌های اینستاگرام خود برش دهید. استفاده از ادغام اینستاگرام این برنامه را به یک چشم انداز چشم نواز تبدیل می کند. اگر به دنبال ترکیب پست های اجتماعی و NFT هستید، باید به راهنمای ما در مورد هک های اینستاگرام نگاهی بیندازید تا فید خود را تغییر دهید .

این برنامه ابزارهایی را برای ایجاد یک نمایه و پیوستن به جوامع NFT ارائه می دهد، که همراه با اتصال اینستاگرام، Pixl را به یک برنامه اجتماعی NFT تبدیل می کند که ارزش آزمایش کردن را دارد. اگر به دنبال ورود به NFT هستید اما از اصطلاحات اصطلاحی متنفر هستید، این برنامه ای است که باید امتحان کنید.

c706147715ab617d7986b0dcce6f08293bb420d0 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: GoArt Photos)

06. GoArt

برای عشق های هنر سنتی مشخصات فنی : پلتفرم: iOS، اندروید   استفاده بسیار آسان   در بازارهای تثبیت شده NFT بفروشید   استفاده خوب از فیلترهای هوش مصنوعی   هنر شما توسط هوش مصنوعی و فیلترها محدود شده است

GoArt یکی از در دسترس‌ترین برنامه‌های سازنده NFT برای آیفون است که با آن روبرو خواهید شد. در GoArt نمی‌توانید هنر «مناسب» را از ابتدا ایجاد کنید، اما می‌توانید NFT‌های منحصربه‌فرد را از عکس‌های گالری تلفن خود بسازید.

برنامه GoArt از هوش مصنوعی برای تبدیل عکس‌های شما به هنر با استفاده از تعدادی حرکات و سبک‌های هنری کلاسیک از جمله هنر پاپ، اکسپرسیونیسم و ​​ساختارگرایی استفاده می‌کند. این شسته و رفته است و تصاویر را می توان در چند ثانیه ایجاد کرد. این جدید نیست، ما در حال حاضر لیستی از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس با هوش مصنوعی داریم ، اما این استفاده خوبی از این فناوری است.

فیلترهای کافی در GoArt برای تنظیم قدرت و سبک رندر هوش مصنوعی وجود دارد که برخی از ورودی های هنری را فعال می کند (البته استفاده از این کار برای شما هزینه خواهد داشت). مانند بسیاری از این برنامه ها، می توانید این NFT ها را در بازارهای مختلف مانند OpenSea، Axie Infinity یا SuperRare بفروشید.

214132e21665eacf0d46997e715617758c7ebf41 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: Metathug Pte Ltd)

07. ایجاد کننده

NFT یکی برای دوستداران میم مشخصات فنی : پلتفرم: iOS   تصاویر روشن و سرگرم کننده بسازید
آسان برای استفاده و ایجاد NFT
NFT های خود را در بزرگترین بازارها بفروشید   روی تصاویر میم پسند تمرکز کنید برای بهترین فیلترها و عکس ها باید هزینه زیادی بپردازید

استفاده از NFT Creator آسان است، اما قرار نیست از داخل این برنامه هنرهای شگفت انگیزی خلق کنید. فرض ساده است، یک عکس قدیمی (عکس شما یا یک عکس دارای مجوز از Pixabay ) بگیرید و آن را به یکی از برنامه های بسیاری از قالب ها – Art، Doodles، Cryptopunk، Apes، Byteosaurus، Zombie و غیره وارد کنید و گرافیک های سرگرم کننده اضافه کنید.

شما در NFT Creator هنر اصیل عالی خلق نمی کنید، بلکه تصاویر و ابله های سرگرم کننده ای ایجاد می کنید که حداقل شما را با فرآیند ضرب NFT آشنا می کند. نسخه رایگان تعداد محدودی از گرافیک ها و قالب ها را ارائه می دهد، اما با 3.99 دلار / 3.49 پوند در ماه مشترک شوید و به صدها فیلتر، فونت و گرافیک دسترسی خواهید داشت.

NFT های شما را می توان در بازارهای آشنا، مانند Nifty Gateway و Binance Smart Chain فروخت، اما هزینه ای نیز وجود دارد (علاوه بر هزینه های معمول گاز – هزینه ای که یک بلاک چین می گیرد). این برنامه بیشتر در مورد سرگرمی و روند عادت کردن به دنیای NFT است تا ثروتمند شدن – شما با استفاده از این برنامه Beeple نمی شوید، اما طناب ها را یاد خواهید گرفت و لذت خواهید برد.

b5658e12f2b5748596bed72497e1ffcc97fcb610 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: OpenSea)

08. OpenSea: NFT

Martetplace بزرگترین بازار NFT، در آیفون شما مشخصات فنی : پلتفرم: iOS، اندروید   بزرگترین بازار NFT جهان را در آیفون خود مرور کنید
شما نمی توانید NFT ها را به OpenSea ارسال کنید

OpenSea: NFT Marketplace تنها یک نقطه ضعف واقعی در آیفون دارد و آن محدودیت برای خریدهای درون برنامه ای است. در این برنامه نمی توانید NFT بخرید. چیزی که با این برنامه رایگان به دست می آورید نوعی ویترین فروشگاه موبایل است.

OpenSea بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین بازار NFT است و به این ترتیب هر نوع هنر و NFT را که می‌توانید بخواهید دارد – هنر، بازی، موسیقی و موارد دیگر. این برنامه به عنوان پنجره ای به بازار OpenSea عمل می کند و به شما امکان می دهد آثار هنری را مرور و برچسب گذاری کنید تا بعداً از دسکتاپ خود خرید کنید. این راه آسانی برای پیگیری کاهش قیمت و کاهش NFT در حین بیرون رفتن است.

به غیر از عدم اتصال کیف پول، برنامه OpenSea دارای ویژگی های فراوانی است که شما را به NFT ها سوق می دهد. می‌توانید براساس مجموعه‌ها جستجو کنید، موارد را برای بعد علامت‌گذاری کنید، به پست‌های وبلاگ پیوند دهید، و نمایه OpenSea خود را به برنامه متصل کنید تا مجموعه خود را در حال حرکت مشاهده کنید – و اگر کسی پیشنهادی داده است.

1d810088738fcb5aabd253aa3f45674a1000ce5a 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: Awesome Labs LLC)

09. Token.art

برنامه NFT برای کلکسیونرهای جدی مشخصات فنی : پلتفرم: iOS، اندروید   مجموعه هنری NFT خود را در تلفن همراه خود به نمایش بگذارید
همه بلاک چین های NFT که بیشترین استفاده را دارند را در یک مکان به هم متصل می کند کاربرد محدودی دارد

توسعه‌دهنده برنامه Token.art، «نمایشگر نمونه کارها NFT با چند بلاک چین و چند آدرس. برای گردآورنده‌ها، توسط کلکسیونرها» را بیان می‌کند. مخالفت کردن سخت است. این برنامه شما را قادر می سازد تا مجموعه NFT خود را در زندگی واقعی (IRL) یا متاورس به نمایش بگذارید.

این برنامه به شما امکان می دهد یک کیف پول رمزنگاری شده را متصل کنید – Token.art تقریباً از تمام بلاک چین ها پشتیبانی می کند – و هنر خود را در قالب کارت نمایش دهید. این برنامه حتی از آیتم‌های “ستاک” در بازی‌های NFT مانند Farmers World، R-Planet و Green Rabbit نیز پشتیبانی می‌کند. (Staking به NFT هایی اشاره دارد که روی یک پلتفرم قفل شده اند و صاحبان آن درآمد منظمی دارند، مانند بهره در حساب بانکی.)

برنامه Token.art ممکن است ساده به نظر برسد، اما در واقع یک کار بزرگ است که می‌توانید تمام NFT‌های خود را بدون در نظر گرفتن بلاک چین و اختلاط بین بلاک‌چین‌ها در یک مکان ببینید. برای کلکسیونرهای جدی، این یک برنامه ایده آل است.

e83d75936bdda3c7fab031fcc709b6121c4b5300 1762 - 10 برنامه از بهترین برنامه های NFT برای آیفون | اولین بازار NFT ایران

(اعتبار تصویر: Entify LLC)

10. NFTea

برنامه ضروری برای کاربران Nifty Gateway مشخصات فنی : پلتفرم: iOS   قیمت ها و آمار NFT ها را به صورت زنده دنبال کنید   به بازار محبوب NFT Nifty Gateway متصل است
هنوز بازارهای دیگر مانند OpenSea و Rarible را ردیابی نکرده‌اید

ما یک جناس خوب را به اندازه یک برنامه خوب دوست داریم، و NFTea هر دو است. این برنامه به شما امکان می دهد قیمت ها و آمار هنر NFT را در بازار Nifty Gateway پیگیری کنید. می‌توانید جستجوهای خود را از طریق آمارهایی مانند «آخرین فروش»، «بالاترین پیشنهاد»، «فروش کل»، «متوسط ​​هزینه» و «قیمت اصلی» فیلتر کنید. این بدان معناست که به لطف رابط کاربری هوشمند، نمودارها و نمودارها می توانید گندم را به راحتی و به وضوح از کاه فیلتر کنید.

NFTea داده‌های خود را به‌طور خودکار هر سه ساعت یکبار به‌روزرسانی می‌کند تا تصویر خوبی از آنچه در Nifty Gateway اتفاق می‌افتد دریافت کنید. در مجموع، این یک برنامه خوب برای برچسب گذاری NFT هایی است که دوست دارید و بر اساس تحقیقات، موارد بزرگ را ارائه می دهد. 

تنها نقطه ضعف این است که NFTea در حال حاضر هیچ بازار NFT دیگری را ارائه نمی دهد، اما توسعه دهنده قول داده است که OpenSea، Rarible، SuperRare را در به روز رسانی های آینده اضافه کند.

آیا می توانم یک NFT در آیفون بخرم؟

بله، تعدادی برنامه برای آیفون وجود دارد که شما را قادر می سازد NFT بخرید. برنامه هایی مانند Sketchar و NinjaFT بازارهای مخصوص به خود را دارند در حالی که NFT Go و Pixl به شما امکان می دهند NFT ها را در OpenSea خریداری و بفروشید، اما هزینه های اضافی نیز وجود دارد.

از چه برنامه ای برای NFT استفاده کنم؟

اگر می‌خواهید کاهش و قیمت NFT را دنبال کنید، برنامه OpenSea خوب است، اگر می‌خواهید NFT بخرید، بفروشید و ایجاد کنید، برنامه‌هایی مانند Sketchar، Pixl، و NFT Go مکان خوبی برای شروع هستند.

آیا می توانم یک NFT در گوشی خود بسازم؟

بله، برنامه‌هایی مانند Sketchar، Pixle، و Go Art دارای ابزارهای خلق هنری برای ساختن هنر و برش NFT در یک مکان هستند. سایر برنامه‌ها مانند NFT Go ابزارهایی را برای برش آثار هنری از پیش ساخته به‌عنوان NFT در یک بلاک چین و بارگیری آن‌ها در چندین بازار ارائه می‌دهند.

ضرب NFT به چه معناست؟

ضرب NFT فرآیند ثبت یک اثر هنری به عنوان NFT در یک بلاک چین ارز دیجیتال است. این «خلق هنر» نیست، بلکه تبدیل یک اثر هنری از پیش ساخته به یک NFT است.

هزینه های گاز NFT چیست؟

این هزینه ای است که هنگام ضرب کردن (ایجاد/ثبت نام) NFT خود در بلاکچینی مانند اتریوم یا Polygon پرداخت می کنید. هزینه گاز را می توان بر اساس میزان شلوغی بلاک چین و سایر «وزن ها» تعیین کرد. معمولاً زدن NFT در اواخر عصر ارزان تر است.

چه چیزی را می توانم به NFT تبدیل کنم؟

واقعاً می‌تواند هر چیزی باشد، اما NFT‌های رایج شامل هنر دیجیتال، موسیقی، آیتم‌های بازی ویدیویی، کلکسیون‌های دیجیتال و حتی یک توییت است. NFT یا توکن غیرقابل تعویض، یک آیتم دیجیتال منحصر به فرد با مالک انحصاری است که در یک بلاک چین ارز دیجیتال ثبت و ردیابی می شود. (قبل از اینکه هر چیزی را به NFT تبدیل کنید، باید حقوق مالکیت معنوی را داشته باشید.)

———————————–

منبع : بازارNFT ایزان

دیسکورد : انجمن متاورس ایران 

———————————–

نیما ثانی سوال ویرایش شده فوریه 15, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1716 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات