چگونه اولین خانه خود را در Upland بگیرم؟ | اخبار متاورس

0

چگونه اولین خانه خود را در Upland بگیرم؟ | اخبار متاورس

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده دسامبر 22, 2021
گذاشتن نظر
0

توسعه اموال در متاورس آپلند  Upland

Upland Properties - چگونه اولین خانه خود را در Upland بگیرم؟ | اخبار متاورس

با اجرای به‌روزرسانی Bellini 1 در 25 می 2021، متاورس آپلند  Upland مرحله بعدی گیم‌پلی را آغاز کرده است. بازیکنان بتا با شروع بسته، اکنون می‌توانند ساختمان‌هایی را از طریق توکن منبع جدید به نام Spark ایجاد کنند .

Upland یک گزینه رنگ جدید و همچنین یک حالت گرافیکی پیشرفته را اضافه کرد که طراحی ساختارها را تا حد زیادی بهبود می بخشد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند ساخت و سازهای تمام شده خود را در کیف پول دارایی NFT خود مشاهده کنند. هر ساختار روی یک ویژگی یک NFT منحصر به فرد در بلاک چین EOS را نشان می دهد. این NFT ها به ویژگی متصل هستند و قابل حذف نیستند. در صورتی که مالک ملک بخواهد سازه متفاوتی بسازد، ابتدا باید ساختار قبلی تخریب شود.

توکن اسپارک

هر زمان که بازیکنی بخواهد یک سازه یا ساختمانی روی یک ملک ایجاد کند، به دو منبع نیاز است: جرقه و زمان. در کنار UPX، Spark دومین توکن ابزاری است که در متاورس آپلند  Upland استفاده می شود. هر چه Spark بیشتر در فرآیند ایجاد سهم داشته باشید، سریعتر ساخته می شود. در اصطلاح آپلند زمان مورد نیاز برای ساخت ساختمان ها ساعت جرقه نامیده می شود. یک ساعت جرقه معادل یک ساعت در دنیای واقعی است . توسعه دهندگان بازی اولین airdrop را برای همه بازیکنانی که قبل از انتشار آپدیت Bellini 1 یک حساب کاربری ایجاد کرده اند و شرایط خاصی را رعایت کرده اند ساخته اند. هر از گاهی اسپارک در تبلیغات رسمی منتشر می شود و تا زمانی که صرافی اسپارک در آینده اجرا شود، در فروشگاه درون بازی فروخته می شود.

برای ایجاد ساختار در یکی از ویژگی های خود، روی ویژگی، سپس روی دکمه MORE (نماد فلش رو به بالا) و روی BUILD کلیک کنید . با این کار منوی ساختمان باز می شود که در آن می توانید ساختار مورد نظری را که می خواهید در یکی از املاک خود قرار دهید انتخاب کنید. پس از آن می توانید با استفاده از دکمه های کنترلی، موس یا انگشتان خود روی موبایل از طریق کشیدن و رها کردن، ساختار را در ملک خود قرار دهید. پس از آن رنگ های خود و مقدار اسپارکی را که می خواهید در فرآیند ساخت به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.

Spark menu - چگونه اولین خانه خود را در Upland بگیرم؟ | اخبار متاورس

شمارنده جرقه در پروفایل بازیکن

structure overview - چگونه اولین خانه خود را در Upland بگیرم؟ | اخبار متاورس

شمارنده جرقه در پروفایل بازیکن

structure building1 - چگونه اولین خانه خود را در Upland بگیرم؟ | اخبار متاورس

رنگ ها را برای ساختار خود انتخاب کنید

سپس مقدار Spark انتخاب شده در سازه گذاشته می شود و پس از تکمیل ساختار برگردانده می شود. پس از شروع فرآیند ساخت، همچنین می توانید Spark بیشتری برای تسریع روند اضافه کنید یا برخی از آنها را حذف کنید تا در جای دیگری توزیع شوند. اگر روی دکمه MANAGE کلیک کنید، می‌توانید تأثیر آن را بر زمان ساخت و ساز اضافه یا حذف کنید. پس از انجام تمام تنظیمات، می توانید ساخت و ساز را شروع کنید.

توجه: پس از شروع فرآیند ساخت، نمی توانید طرح یا موقعیت سازه را تغییر دهید. تنها گزینه، تخریب ساختار کامل و شروع مجدد ساخت آن است.

جرقه زدن

جهت ورود به متاورس از لینک ورود به متاورس اقدام کنید .

برای ادامه مطالب کلیک کنید .

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده دسامبر 22, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1843 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات