چرا NFT ها کلید دسترسی به Metaverse هستند؟ | اولین بازار NFT ایران

0

چرا NFT ها کلید دسترسی به Metaverse هستند؟

f2f1df3a7328ab6b4bb138803368bdd758b863e7 1762 - چرا NFT ها کلید دسترسی به Metaverse هستند؟ | اولین بازار NFT ایران

متاورس ها جهان های سه بعدی دیجیتالی هستند که به کاربران و کسب و کارها فرصت های بی پایانی برای انتقال دارایی ها و خدمات در دنیای واقعی می دهند.

Metaverses یک اقتصاد باز و منصفانه را با پشتیبانی بلاک چین فراهم می کند

به ویژه، اقتصاد بازی برای کسب درآمد، بازیکنان بازی‌های بلاک چین را از طریق NFT درگیر و توانمند می‌سازد.

NFT ها پلی به سوی فراجهان هستند و تجارب هویتی، اجتماعی و اجتماعی را در متاوره تسهیل می کنند.

برای شروع، کاربران می توانند NFT های درون بازی را از طریق مجموعه های IGO Binance NFT جمع آوری کنند تا به متاورزهای بازی دسترسی داشته باشند.

با گسترش سریع موارد استفاده برای NFT ها، این دارایی های دیجیتالی نوید دهنده عصر جدیدی از دنیای دیجیتال هستند – Metaverse. ورود متاورزها به صحنه جهانی با راه‌اندازی متا توسط فیس‌بوک به بهترین وجه نشان داده می‌شود، که نشان‌دهنده تغییر به سمت عصر متاورس است، جایی که تجربیات تقویت‌شده مبتنی بر NFT قرار است به عنوان ستون‌هایی برای شبکه‌های اجتماعی نسل بعدی عمل کنند.

NFTها و متاورزها در حال حاضر ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند، به ویژه در بازی های بلاک چین و سایر بازی های قابل تعامل که در آن نقش حامل های ارزش رسانه های اجتماعی دیجیتال گسترده را بر عهده می گیرند. همانطور که در آخرین ابتکار پیشنهاد اولیه بازی Binance NFT (IGO) دیده می شود، در حالی که یک مفهوم نسبتاً جدید است، بازی NFT محبوب است. این بازوی جدید بازی در بین گیمرها و کاربران ارزهای دیجیتال به قدری مورد استقبال قرار گرفته است که در عرض دو هفته از 16 میلیون دلار در حجم معاملات فراتر رفته است و کل مجموعه NFT هر IGO کاملاً فروخته شده است.

متاورس چیست؟
متاورس یک محیط دیجیتالی است که بر روی بلاک چین کار می کند. در اینجا، فناوری هایی مانند VR و AR به عنوان ارائه دهندگان اجزای بصری عمل می کنند، در حالی که رسانه غیرمتمرکز تعامل اجتماعی و فرصت های تجاری نامحدودی را فراهم می کند. این محیط‌ها مقیاس‌پذیر، قابل تعامل، همه‌کاره هستند و با فناوری‌ها و مدل‌های تعاملی نوآورانه میان شرکت‌کنندگان در هر دو سطح فردی و سازمانی ترکیب می‌شوند.

Metaverses جهان های سه بعدی دیجیتالی هستند که فرآیندها و عناصر متعددی مانند ارتباطات، امور مالی، دنیای بازی، پروفایل های شخصی، NFT ها و غیره را در خود جای داده اند. پتانسیل فرا وجه به آزادی ای که ارائه می دهد نسبت داده می شود. هر کسی در metaverse می‌تواند NFT‌ها را برای جمع‌آوری املاک مجازی، پیوستن به جوامع اجتماعی، ایجاد هویت‌های مجازی، بازی و موارد دیگر ایجاد، خرید و مشاهده کند. این مجموعه موارد استفاده فرصت‌های زیادی را برای کسب درآمد از دارایی‌های دنیای واقعی و دیجیتالی باز می‌کند، جایی که هم کسب‌وکارها و هم کاربران می‌توانند در چارچوب‌های متاورس گنجانده شوند.

متاورژن های آینده، جهان های آنلاین مجزا را با NFT ها که فعالیت های زنجیره ای متقابل را تسهیل می کنند، متحد خواهند کرد. برای آشنایی بیشتر با متاورژن، این مطلب را بخوانید.

NFT ها چگونه بر متاورس تأثیر می گذارند؟
NFTها می توانند الگوی سنتی شبکه اجتماعی تعامل کاربر، اجتماعی شدن و تراکنش را در متاورس مختل کنند. دریابید که چگونه NFT ها می توانند دنیای دیجیتال را مختل کنند.

اقتصاد باز و منصفانه
در حال حاضر، کاربران و کسب‌وکارها می‌توانند دارایی‌ها و خدمات دنیای واقعی را به یک محیط غیرمتمرکز مجازی، معروف به متاورس، منتقل کنند. یکی از راه‌های دعوت از دارایی‌های دنیای واقعی بیشتر به متاورس، استفاده از مدل‌های بازی نوآورانه با بازی‌های بلاک چین است.

مدل بازی برای کسب درآمد یکی از این رویکردهاست که نه تنها بازیکنان بازی های بلاک چین را درگیر می کند، بلکه به آنها قدرت می دهد. با تکیه بر NFT ها، بازیکنان می توانند در اقتصادهای مالی درون بازی در متاورس شرکت کنند و برای ارزشی که اضافه می کنند، جوایزی دریافت کنند، که اساساً در حین بازی کسب درآمد می کنند. بازی‌های کسب درآمد در متاورس نیز منصفانه هستند، زیرا بازیکنان به جای کنترل شدن توسط یک موجودیت بازی مانند اکثر بازی‌های سنتی، مالکیت کامل دارایی‌های خود را به دست می‌آورند.

اگر نمی‌دانید چگونه در این اقتصادهای مالی درون‌بازی شرکت کنید، راه‌اندازی‌های IGO بایننس NFT دارایی‌های درون‌بازی مختلفی را از پروژه‌های بازی ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند برای استفاده در محیط‌های بازی مختلف جمع‌آوری و وارد کنند. چنین NFT های درون بازی تقاضای زیادی دارند، همانطور که در واکنش راه اندازی IGO منعکس شده است، جایی که تمام NFT ها از افت واقعی فروخته شدند. نمونه‌های موفقی از این گونه بازی‌های کسب درآمد عبارتند از Axie Infinite (AXS)، My Neighbor Alice (Alice) و بسیاری دیگر.

اصناف بازی های بازی برای کسب درآمد نیز در پیشرفت محبوبیت بازی های بازی برای کسب درآمد مؤثر خواهند بود. اصناف با خرید منابع NFT درون بازی از جمله زمین و دارایی، و سپس قرض دادن آنها به بازیکنانی که می خواهند از آنها در دنیای مجازی مربوطه خود برای کسب بازده استفاده کنند، به عنوان واسطه ها عمل می کنند. سپس اصناف بازی برای کسب درآمد بخش کوچکی از درآمد را می گیرند.

این به ترویج یک اقتصاد باز و منصفانه کمک می کند، زیرا بازیکنانی که سرمایه اولیه برای بازی ندارند، می توانند از اصناف برای شروع کار عبور کنند. اصناف موانع ورود به بازی‌های سودآور را برای همه بازیکنان کاهش می‌دهند و شانس مشارکت در اقتصاد متاورس را برای همه منصفانه‌تر می‌کنند. به طور خلاصه، اصناف با در دسترس‌تر کردن منابع NFT برای هر فرد، به راه‌اندازی اقتصادهای مجازی در دنیای متاورز کمک می‌کنند.

یکی از این نمونه‌ها، بازی‌های صنفی بازده (YGG) است، که در آن یک جامعه جهانی از شرکت‌کنندگان متاورس ایجاد می‌کنند که به دنیای مجازی برای جمع‌آوری جوایز درون‌جهانی کمک می‌کنند و از طریق اجاره یا فروش دارایی‌های متعلق به YGG برای کسب سود، درآمد تولید می‌کنند.

دارایی‌های درون‌جهانی همچنین می‌توانند ارزش دنیای واقعی را داشته باشند، زیرا کاربران می‌توانند دارایی‌های NFT خود، مانند دارایی‌های درون بازی و املاک دیجیتالی را در بازارهای NFT مانند Binance NFT معامله کنند. ارزش اقتصادی NFT های ارائه شده در بازی با استفاده از آنها در ماژول های مربوطه از متاورس اندازه گیری می شود. این به کاربران این آزادی را می‌دهد که نوع محتوایی را که می‌خواهند تولید کنند، انتخاب کنند، مانند دارایی‌های محبوبی که برای مخاطبان انبوه جذاب است، آثار هنری دیجیتال منحصربه‌فرد، یا NFT‌های تخصصی که توانایی‌ها و ظاهر خاصی را در بازی‌ها اعطا می‌کنند.

Metaverses یک اقتصاد باز و منصفانه را فراهم می کند که توسط ویژگی های ذاتی تغییرناپذیری و شفافیت بلاک چین پشتیبانی می شود. علاوه بر این، قانون اساسی عرضه و تقاضا بر اساس کمیاب بودن و ارزش زنجیره ای یک NFT با توجه به کاربرد آن، قیمت ها را تعیین می کند و امکان پمپ ها و تورم ارزش مصنوعی را از بین می برد.

دراپ های بازی Binance NFT نمونه ای از حالت تسهیل شده اقتصاد متاورس است. IGO هفتگی دارای دارایی های اصلی درون بازی از پروژه های بازی است که به کاربران این شانس را می دهد که زودتر وارد فضای بازی NFT شوند. همچنین قطره‌های Mystery Boxes منحصربه‌فردی وجود دارد که حاوی دارایی‌های ارزشمند مختلف برای بازی‌های بازی برای کسب درآمد است.

کاربران همچنین می توانند آیتم های NFT درون بازی را در بازار ثانویه Binance NFT کشف و معامله کنند. برای کمک به مبتدیان NFT برای شروع کار در بازار، Binance NFT فهرستی از توصیه‌ها را برای مجموعه‌ها و سازندگان NFT در صفحه اصلی و همچنین تابلوهای رتبه‌بندی برای نمایش فروش‌ها، مجموعه‌ها و سازندگان برتر NFT ارائه می‌کند.

8d93129ebdc0ede818a974cc02e39ba1a9bd9cdf 1762 - چرا NFT ها کلید دسترسی به Metaverse هستند؟ | اولین بازار NFT ایران

بسط هویت، اجتماع و تجارب اجتماعی

NFT ها همچنین نقش مهمی در هویت، اجتماع و تجارب اجتماعی در متاورس ها خواهند داشت. نگه داشتن دارایی های NFT خاص می تواند نشان دهنده حمایت کاربر از یک پروژه باشد یا دیدگاه هایی را در مورد دنیای مجازی و واقعی منتقل کند. این امر به افراد همفکری که چنین NFT هایی را دارند اجازه می دهد تا به جوامعی بپیوندند که تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و با هم محتوا ایجاد کنند. یکی از نمونه‌های این NFTها آواتارهای پرطرفدار NFT هستند.

آواتارهای NFT نمایانگر خود واقعی یا خیالی بازیکن هستند. بازیکنان می توانند از آواتارهای NFT به عنوان نشانه های دسترسی برای ورود و پرش بین مکان های مختلف درون متاورس استفاده کنند. در این مورد، آواتارهای NFT به عنوان بسط هویت های واقعی ما عمل می کنند، جایی که ما مالکیت و آزادی کامل برای سرپرستی و ساخت هویت های مجازی خود را در متاورس داریم.

داشتن NFTs آواتار عضویت مجازی را به تعداد بی‌شماری از تجربیات انحصاری در دنیای ماوراء جهان و فیزیکی می‌دهد، در نتیجه تجارب اجتماعی و اجتماعی را افزایش می‌دهد. در حال حاضر، آواتارهای NFT از طریق ایجاد محتوا و راه‌اندازی استارت‌آپ‌ها به شکل‌دهی تجربیات و محیط‌های فراجهان کمک می‌کنند.

نمونه‌های پرجنب‌وجوش این آواتارهای هویت‌بخش شامل Bored Ape Yacht Club و مجموعه‌های CryptoPunks هستند که به دارندگان خود حقوق انحصاری و دسترسی به جوامع بسته از کاربران ثروتمند با محتوای قفل شده و حتی رویدادهای خصوصی آفلاین را می‌دهند. مهمانی های انحصاری با هزینه های ورودی مرتبط با NFT نقش NFT ها را به عنوان حامل های ارزشی که بین دنیای دیجیتال و دنیای واقعی پل می کنند برجسته می کند.

برای کشف و جمع‌آوری آواتارهای NFT، از Binance NFT Marketplace دیدن کنید، جایی که آنها تعداد بی‌شماری از انتخاب‌های آواتار NFT مقرون به صرفه را ارائه می‌دهند.

مالکیت ملک: املاک مجازی

با NFT ها، کاربران می توانند مالکیت کامل زمین ها و فضاهای مجازی خود را در متاورس داشته باشند. بلاک چین زیربنایی کاربران را قادر می سازد تا مالکیت دارایی را ثابت کرده و املاک مجازی خود را همانطور که می خواهند توسعه دهند.

برخی از کاربردهای املاک مجازی در متاورس عبارتند از فروش زمین برای سود، اجاره زمین برای درآمد غیرفعال، ساختن ساختارهای مختلف مانند فروشگاه های آنلاین در زمین موجود، یا میزبانی رویدادهای اجتماعی.

نمونه‌ای از صحنه دیجیتال املاک و مستغلات متاورس، Decentraland است که اخیراً میزبان یک نمایشگاه مد مجازی با همکاری آدیداس بود که در آن طرح‌ها به عنوان NFT به حراج گذاشته شدند. املاک مجازی نیز توجه نوازندگان را به خود جلب می کند زیرا می توانند به صورت آنلاین بلیت ها و کالاهای NFT را اجرا کنند و بفروشند.

آینده متاورس

در حالی که هنوز در مراحل اولیه توسعه هستند، متاورس ها فرصت های اجتماعی و مالی بالقوه زیادی را با استفاده از NFT ها ارائه می دهند و راه های جدیدی را برای افراد برای بازی، تعامل، جمع آوری، کسب درآمد و معامله ارائه می دهند.

با ترکیب واقعیت مجازی، بازی‌های ویدیویی، رسانه‌های اجتماعی و عناصر رمزنگاری، متاورس‌ها و بازی‌های بلاک چین NFT به بخشی جدایی‌ناپذیر از وب 3.0 تبدیل می‌شوند، عصری که کسب‌وکارهای دنیای واقعی به فضای دیجیتال گسترش می‌یابند و کاربران تطبیق‌پذیری چنین محیط‌هایی را آشکار می‌کنند. .

ما بر این باوریم که مالکیت NFT کلیدی است و دنیایی از فرصت‌ها را در فراجهت‌های نوظهور باز خواهد کرد. برای کاربرانی که علاقه مند هستند، می توانید از Binance NFT Marketplace برای کشف، جمع آوری و تجارت واحد استفاده کنید

دارایی های NFT را بررسی کنید و از متاورس عبور کنید.

منبع : بازارNFT ایران

نیما ثانی سوال پرسید فوریه 14, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1223 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات