چرا NFT ها، رمزارزها و بلاک چین می توانند به رونق سلامت الکترونیک کمک کنند ؟ | اولین بازار NFT ایران

0

چرا NFT ها، رمزارزها و بلاک چین می توانند به رونق سلامت الکترونیک کمک کنند ؟

اکوسیستم پزشکی …

46073abf4fe50043df427014f34187bf2e036815 1762 - چرا NFT ها، رمزارزها و بلاک چین می توانند به رونق سلامت الکترونیک کمک کنند ؟ | اولین بازار NFT ایران

یک اکوسیستم پزشکی نشان داده است که چگونه روش درمان بیماران را متحول می کند – همه اینها در حالی است که اطمینان حاصل می شود که از داده های مراقبت های بهداشتی با پتانسیل کامل خود استفاده می 

ایمدیس در یک جلسه درخواست از من با  کوین تلگراف گفت که اکوسیستم پیشرفته آن به گونه ای طراحی شده است که به نفع همه باشد.

بر اساس بلاک چین، هدف آن گردآوری طیف وسیعی از برنامه‌های سلامت الکترونیک – از جمله نسخه‌ها، سوابق پزشکی، چت‌های ویدیویی، قرار ملاقات‌ها و نظرات دوم- است و در عین حال به بیماران اجازه می‌دهد ساعت‌های هوشمندی را که داده‌هایشان را ذخیره می‌کنند، متصل کنند.

Aimedis همچنین قصد دارد داده های پزشکی ناشناس را به NFT تبدیل کند. سپس می‌توان آن را توسط شرکت‌های داروسازی خریداری کرد یا برای یادگیری ماشینی استفاده کرد زیرا هوش مصنوعی به طور فزاینده‌ای برای ارائه نتایج بهتر به بیماران استفاده می‌شود.

بن الادریسی، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران، گفت که Aimedis به دلیل ضرورت ایجاد شده است زیرا او مشکلاتی را که بخش مراقبت های بهداشتی جهانی را از نزدیک دیده است.

او افزود: «ما عمیقاً معتقدیم که دیجیتالی کردن مراقبت‌های بهداشتی مزایای زیادی دارد – نه تنها برای کسانی که در این فضا کار می‌کنند، بلکه برای بیماران نیز.»

مزایا

مایکل جی کالداش، یکی از بنیانگذاران Aimedis که به عنوان مدیرعامل کار می کند، گفت که یک سوال رایج این شرکت مربوط به این است که چرا تلاش می کند همه چیز را در یک مکان جمع کند.

در پاسخ، او می‌گوید که فناوری اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی با فناوری اطلاعات معمولی قابل مقایسه نیست – و همه چیز باید با یک لاگین، یک رابط کاربری و یک تجربه کاربری جمع شود.

او استدلال کرد که برنامه‌های جداگانه بر اساس شرایطی که یک فرد دارد به سادگی کار نمی‌کند – با استفاده از قیاسی از یک مرکز خرید که تعدادی از مارک‌های مختلف را کنار هم جمع می‌کند.

بیمار به بخش خود از بلاک چین دسترسی دارد – آنها می توانند دقیقاً پیگیری کنند که چه کسی به داده های آنها دسترسی داشته است، چه کسی این PDF را بارگذاری کرده است، چه کسی آن اشعه ایکس را بارگذاری کرده است، چه کسی به فایل های اورژانسی من دسترسی داشته است، و چرا این شخص به سوابق من دسترسی داشته است. ? این یک سطح بیشتری از اعتماد می‌دهد.»

Aimedis قصد دارد داده‌های پزشکی را به NFTهایی تبدیل کند که ساختار استانداردی دارند – و این پلتفرم به این توکن‌ها اجازه می‌دهد تا با قیمت ثابت یا در حراجی فروخته شوند. امید است که این امر بتواند جریان های درآمدی جدیدی را برای بیماران – به ویژه بیماران در مناطق فقیرتر – باز کند.

هوش مصنوعی آینده خواهد بود – نه تنها در پزشکی بلکه در هر صنعتی. یادگیری ماشین همیشه به داده های با کیفیت بالا بستگی دارد. با این NFT ها، ما داده های باکیفیت – همیشه در یک ساختار و قابل اعتماد خواهیم داشت.

یک برنامه برای آن وجود دارد

در طول AMA، از مدیران Aimedis در مورد اپل و گوگل پرسیده شد – که هر دو از طریق برنامه های کاربردی بهداشتی ارائه شده در ساعت های هوشمند و تلفن های هوشمند با کاربران نهایی ارتباط نزدیک دارند.

ال ادریسی گفت که او معتقد نیست این غول های فناوری رقیب هستند. در واقع، او تصور می کند که – در آینده، آنها ممکن است با Aimedis کار کنند یا آنها را خریداری کنند.

کالداش افزود که خدمات ارائه شده توسط اپل و گوگل در حال حاضر بسیار مهم است و توضیح داد: «سیستم مراقبت های بهداشتی کاملاً ناکافی است. بسیاری از مردم در حال حاضر به دلیل ترس از آلوده شدن خود به ویروس کرونا به بیمارستان نمی روند – و در خانه می مانند اما با پزشکان در تماس نیستند. پس چیکار میکنی؟ شما باید خدماتی مانند Aimedis داشته باشید.

“استفاده از آن سرگرم کننده خواهد بود. شما می بینید که بیمار در داخل بیمارستان کجا حرکت می کند، می توانید ببینید که بیمار در کدام تخت خوابیده است. به این ترتیب، کارکنان همیشه به روز هستند. همچنین می توانید وظایفی را تعیین کنید تا پزشکان و پرستاران پیام هایی را در ساعت هوشمند خود دریافت کنند. به این ترتیب، شما سفر بیمار را بسیار بهبود می‌بخشید – و بیمار و بستگانش را درگیر می‌کنید زیرا آنها می‌توانند وارد سیستم شوند و ببینند برنامه مراقبتی آنها چیست.”

*******************************

منبع : بازارNFT ایران

دیسکورد : انجمن متاورس ایران

*******************************  

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده فوریه 19, 2022
گذاشتن نظر
1

محتوای بسیار ارزشمندی است مطالعه کنید .

نیما ثانی ارسال نظر جدید فوریه 20, 2022

درود و سپاس جناب قدیری …

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها943 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات