هدف شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت از ساخت پروژه متاورس ملی چیست؟

0

هدف شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت از ساخت پروژه متاورس ملی چیست؟

شرکت زنجیره تامین بهشت از بدو تاسیس خود در تمام این سالها در پی انجام اقدامات و فعالیت هایی بوده که نتیجه آن ایجاد رضایت قلبی در جامعه بوده و به همین خاطر است که اتاق فکر و هیئت مدیره این شرکت نوعی از فعالیت ها را در دوران کاری خود برگزیدند که بیشتر بازده خدماتی داشته تا مالی و به جمعیتی  خیر و برکتی رسانده شده است اما فارغ از آن در مورد متاورس ملی همانطور که می دانید متاورس یک فراجهان مجازی ست که می گویند روزی حتی جای دنیای حقیقی را خواهد گرفت با این تفاسیر بسیاری از امورات دنیای حقیقی در سالهای آینده به این دنیای جدید وارد شده و در آنجا ادامه حیات می دهند .و لازم ذکر است که علرغم اهمیت بالای متاورس در آینده جهان هنوز بسیاری در ایران حتی نام آن را هم نشنیده اند …اما همین نکته ظزیف بر اهمیت کار مجموعه زنجیره تامین بهشت را چندین برابر می نماید که در دوران آغازین این پدیده به سراغش رفته و به جای کپی برداری و یا وابستگی به بنیانگذاران غربی آن . شروع به ساخت نمونه کاملا ایرانی که مطلقا متفاوت از نمونه غربی خود می باشد  . دست زده اند . هر چند در برنامه های بلند مدت این پروژه محدویتی برای سایر کشورها در استفاده از آن وجود ندارد .

 • تامین رضایت قلبی جامعه توسط متاورس ملی چگونه امکان دارد ؟
 • آیا برای تامین این رضایت قلبی باید تمام افراد جامعه در زنجیره تامین آن حضور داشته باشند ؟
 • نوع همکاری مردم در پروژه متاورس ملی به چه شکل خواهد بود ؟ و این همکاری چقدر اهمیت دارد ؟
 • آیا حضور مردم در پوژه متاورس ملی همان تحقق (زنجیره تامین بهشت) است ؟

در این زنجیره هر فعل مثبتی که سوی هر فردی انجام شود خود  به صورت اتوماتیک به تکمیل زنجیره کمک خواهد کرد .

اما زنجیره تامین واقعی زمانی شکل می گیرد که تمامی این افعال مثبت هدفمند بوده و در راستای یک هدف مثبت و سازنده قرار گیرند و به انجام رسیدن یک فعل یعنی ساخته و یا به راه افتادن کاری برای فردی یا گروهی از جامعه . و تکثیر و توسعه این افعال مساوی است با توسعه تولید و اشتغال . به طوری که جامعه را از مصرف گرایی صرف به تولید کننده محض تبدیل نماید . با این تفاسیر هر فردی اگر وظیفه کاری خود را به نحو احسن انجام دهد نقش مهمی در زنجیره تامین ایفا نموده است { در اصطلاح اگر آن کارگر میخ را محکم در جایش فرو می کرد . امروز کاخی ویران نمی شد } . پس با پشتوانه ی چنین زنجیره تامینی می توان انتظار ان را داشت که مردم جامعه را در یک هدف ملی بزرگ متمرکز نمود تا نتیجه ای بزرگ و شکوهمند بدست آید .

 • آیا متاورس ملی همان نقطه تمرکزی می تواند باشد که همه افعال را حول محور خود متمرکز نموده و نتیجه مثبت و سازنده را ایجاد کند؟ 
 • چگونه باید مردم جامعه را از ضرورت ایجاد متاورس ملی در ایران آگاه نمود؟؟ و آنها را برای همکاری در زنجیره تامین این پروژه ملی تشویق نمود ؟
 • فرایند شکلگیری زنجیره تامین چقدر زمان خواهد برد ؟ و آیا بدون همکاری مستقیم مردم امکان پذیر خواهد بود ؟
 • آیا در صورت ضرورت اوضاع و شرایط خاص امکان دارد که پروژه متاورس ملی به شکل اورژانسی و غیر مترقبه ای  به جامعه تزریق شود ؟

متاورس ملی با توجه به آن تعاریفی که درباره متاورس وجود دارد و روندی که جهان به سمت ان پیش گرفته به طوری که هر کسی یا گروهی در جهان آجری به دانش آن می افزایدو هنوز در مراحل نخست خود به سر برده و تا ایده آل های گفته شده فاصله زیادی دارد . یک پروژه دانش بنیان و علمی ست و حتی در صورت عدم وجود تحریم های مختلف منبعی برای یافتن راه های جدیدتر در این تکنولوژی در حال حاضر در جهان موجود نیست . بنابراین  یک دستاورد کاملا ایرانی به شمار می رود و می تواند نه تنها در آینده ایران بلکه در آینده جهان نیز تاثیرگذار باشد .با این حساب باید گفت که از آنجایی که بسیاری از راه حل های کلاسیک و مرسوم برای حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی و سیاسی کشور به بن بست رسیده است . تمرکز بر روی یک پروژه عظیم ملی که هیچ مشابه ای نه در گذشته و نه در حال حاضر در جهان ندارد  می تواند به طرز شگفت آوری روحیه و غرور ملی جریحه دار کرده و زمینه تغییرات اساسی در کشور را ایجاد نماید . و از طرفی نیازهای لحظه ای به محصولات در بازارهای ایجاد شده در متاورس ملی چنان داغ است که فرصت را به هیچ  انسان کم کاری نخواهد و از این رو  مردم چگونه می توانند بیکار نشسته و در زنجیره تامین ابزار و ادوات و محصولات برای بازارهای متاورس ملی مشارکت نکنند . با این شرط که تولید و ساخت ایران باشد .

536f2e95d3e154ddbe9e98bf9a7a9b27e6d2cc80 227 - هدف شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت از ساخت پروژه متاورس ملی چیست؟

saeed.zajkani سوال ویرایش شده آوریل 10, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1151 times
 • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات