مشکلات و خطاهای بازی متاورس آپلند | مشکل ورود به بازی آپلند و خطا های لحظه ای

1

مشکلات و خطاهای بازی متاورس آپلند | مشکل ورود به بازی آپلند و خطا های لحظه ای

در این بخش به خطاهایی که برای متاورس آپلند رخ میدهد میپردازیم و راهکار های مناسب را برای شما ارائه میدهیم . اخبار متاورس

آیا بازی متاورس آپلند UPLAND کار نمی کند / مشکلی برای شما دارد؟ Upland – برنامه Property Trading Game ممکن است به دلیل مشکلاتی که دستگاه شما ممکن است داشته باشد یا مشکل اتصال اینترنت شما برای شما کار نکند. اگر فکر می‌کنید که اپلیکیشن Upland – Property Trading Game مشکلی دارد، لطفاً مشکل خود را با استفاده از کادر نظر زیر ارسال کنید تا کسی از انجمن ما به شما کمک کند. همچنین در این مدت می توانید راه حل های ذکر شده در زیر را امتحان کنید. آیا اپلیکیشن  متاورس آپلند Upland – Property Trading Game  برای شما کار نمی کند یا چیزی برای اشتراک گذاری دارید؟ Common Upland – مشکلات برنامه بازی معاملاتی املاک و مراحل عیب یابی وقتی Upland – Property Trading Game متاورس آپلند را باز می کنم، صفحه سیاه می شود (صفحه خالی)؟ یکی از رایج ترین مشکلات سیستم عامل اندروید است. معمولاً وقتی یک برنامه را باز می کنید، برای چند ثانیه یک صفحه سیاه می بینید و سپس برنامه با یا بدون پیام خطا از کار می افتد. راه های کمی برای رفع این مشکل وجود دارد.

 1.  اغلب اوقات، ممکن است یک مشکل بارگذاری موقت باشد. فقط باید منوی برنامه های اخیر (معمولاً اولین دکمه سمت چپ) را در تلفن خود فشار دهید. سپس برنامه ای که این مشکل را دارد را ببندید. حالا دوباره برنامه را باز کنید. ممکن است به طور معمول کار کند.
 2.  راه اندازی مجدد سخت را در موبایل اندرویدی خود امتحان کنید. دکمه های “Home” و “Power” را همزمان فشار داده و حداکثر تا 10 ثانیه نگه دارید. سپس دکمه ها را رها کرده و دکمه «Power» را نگه دارید تا صفحه روشن شود. اکنون می توانید برنامه را باز کنید.
 3.  اگر هیچ یک از موارد بالا کار نکرد، می توانید صبر کنید تا باتری گوشی شما خالی شود و به طور خودکار خاموش شود. سپس آن را شارژ کنید و دکمه پاور را فشار دهید. ممکن است بعد از این کار کند.
 4.  در نهایت، اگر با هیچ چیز نمی توانید آن را برطرف کنید، ممکن است لازم باشد برنامه را حذف نصب کرده و دوباره آن را نصب کنید. اندروید معمولاً پس از نصب مجدد و ورود به برنامه، همه تنظیمات را بازیابی می کند. می توانید ببینید که آیا آن را رفع می کند.
 5.  حتی در برخی موارد نادر، مرحله نصب مجدد نیز کار نمی کند. اگر این مورد شماست، سعی کنید نسخه‌های قدیمی‌تر برنامه را نصب کنید. موفق باشید!

My Upland – برنامه Property Trading Game بارگیری نمی شود یا به درستی کار نمی کند (خطای بارگیری / خطای سرور / خطای اتصال). شرایط کمی وجود دارد که ممکن است باعث مشکل بارگذاری در برنامه های اندروید شود.

 1.  سرور برنامه  متاورس آپلند Upland – Property Trading Game متاورس آپلند ممکن است خراب باشد و این باعث مشکل بارگیری شده است. لطفا بعد از چند دقیقه امتحان کنید
 2.  اتصال داده وای فای / تلفن همراه شما به درستی کار نمی کند. لطفا اتصال داده خود را بررسی کنید.
 3.  کاربران بسیار زیادی به طور همزمان از برنامه استفاده می کنند. لطفا بعد از چند دقیقه امتحان کنید

من مشکل ورود به بازی Upland – Property Trading متاورس آپلند یا مشکلات مربوط به حساب دارم. اگر مشکل مربوط به ورود یا حساب کاربری دارید، لطفاً مراحل زیر را بررسی کنید.

 1.  سرور  متاورس آپلند Upland – Property Trading Game  ممکن است از کار افتاده باشد و این باعث مشکل ورود/حساب می شود. لطفا بعد از چند دقیقه وارد سیستم شوید.
 2.  اتصال داده وای فای / تلفن همراه شما به درستی کار نمی کند. لطفا اتصال داده خود را بررسی کنید.
 3.  ممکن است در حال تلاش با اعتبارنامه های ورود اشتباه باشید. لطفاً تأیید کنید که جزئیاتی که وارد می کنید صحیح است.
 4.  اگر از شبکه‌های اجتماعی شخص ثالث برای ورود به سیستم مانند فیس‌بوک، توییتر، گوگل و غیره استفاده می‌کنید، با مراجعه به وب‌سایت رسمی آن‌ها، بررسی کنید که آیا آن سرویس به درستی کار می‌کند یا خیر.
 5.  ممکن است حساب شما به دلیل فعالیت ها مسدود یا غیرفعال شود. لطفا پیام های خطا را بخوانید.

من مشکلات نصب اپلیکیشن  متاورس آپلند Upland – Property Trading Game  را دارم.

 1.  اتصال وای فای / اینترنت خود را برای اتصال بررسی کنید.
 2.  لطفا فضای ذخیره سازی موبایل خود را بررسی کنید. اگر فضای کافی در دیسک خود ندارید، برنامه قابل نصب نیست.
 3.  بررسی کنید که برنامه‌ای که می‌خواهید نصب کنید از نسخه اندروید شما پشتیبانی می‌کند.

My Upland – برنامه Property Trading Game به درستی در گوشی من به روز نمی شود.

 1.  لطفاً اتصال وای فای / داده تلفن همراه خود را بررسی کنید و بررسی کنید که به درستی کار می کند. ممکن است از کار افتاده باشد و شما را از به‌روزرسانی اپلیکیشن Upland – Property Trading Game باز دارد.
 2.  تأیید کنید که فضای ذخیره‌سازی کافی در گوشی خود برای دانلود به‌روزرسانی‌ها دارید. اگر فضای ذخیره‌سازی کافی ندارید، می‌تواند به‌روزرسانی‌های برنامه را مسدود کند.

مشکل بارگیری صوتی / تصویری با بازی   متاورس آپلند Upland – Property Trading Game

 1.  اگر مشکل صوتی دارید صدای گوشی خود را بررسی کنید. سعی کنید از هدفون استفاده کنید تا متوجه شوید که مشکل از اسپیکر شما است یا برنامه.
 2.  اگر مشکل بارگیری ویدیو دارید، لطفاً سرعت اینترنت و اتصال وای فای خود را بررسی کنید.

متاورس آپلند Upland – اعلان‌های برنامه بازی تجارت املاک به درستی کار نمی‌کنند.

 1.  به Apps->Upland – Property Trading Game-> Notifications بروید و بررسی کنید که آیا اعلان ها فعال هستند یا خیر. اگر فعال نیست، لطفا آن را فعال کنید.
 2.  همچنین اگر صداهای هشدار اعلان دریافت نکردید، دوباره بررسی کنید که به طور تصادفی صداهای اعلان برنامه را قطع نکرده باشید.
 1. new
  1) من در حال بازی Upland در مرورگر هستم و یک مشکل فنی کلی در بازی دارم. باید چکار کنم؟
  -حافظه پنهان در مرورگر را پاک کنید – مرورگرها را تغییر دهید (ترجیحاً کروم) – مطمئن شوید که VPN غیرفعال است – اقدام در تلفن همراه اگر هیچ یک از این مراحل مشکل را حل نکرد، یک بلیط پشتیبانی را از طریق ایمیل support@upland.me از جمله جزئیات و اسکرین شات های مربوطه باز کنید.
  2) من در حال بازی Upland در موبایل هستم و یک مشکل فنی کلی در بازی دارم. باید چکار کنم؟
  -برنامه را ببندید و راه اندازی مجدد کنید -دستگاه تلفن همراه خود را راه اندازی مجدد کنید -اطمینان حاصل کنید که برنامه به جدیدترین نسخه به روز شده است -اقدامی در مرورگر اقدام کنید اگر هیچ یک از این مراحل مشکل را حل نکرد، یک بلیط پشتیبانی از طریق ایمیل support@upland.me شامل هر گونه جزئیات مرتبط و اسکرین شات ها

   

 2. new
  3) من UPX خریدم اما آن را در حساب خود دریافت نکردم؟
  یک بلیط را از طریق ایمیل support@upland.me از جمله جزئیات مربوطه و یک اسکرین شات از رسید خرید باز کنید.
  تیم پشتیبانی مطمئن خواهد شد که مقدار صحیح UPX به حساب شما واریز شده است.
  4) من یک ملک در Upland خریدم و UPX از حسابم کسر شد اما به طور رسمی ملک را در بازی دریافت نکردم.
  این به دلیل وجود میکرو فورک بلاک چین EOS است. یک بلیط از طریق ایمیل support@upland.me از جمله آدرس ملک و اسکرین شات از ملک در بازی باز کنید.
  5) من به تازگی به وضعیت Uplander رسیده ام اما شماره تلفنی برای تأیید حساب خود ندارم.
  برای کاهش فرصت‌های تقلب در بازی، یک شماره تلفن لازم است تا حسابتان را به وضعیت Uplander ارتقا دهید. اگر مطلقاً شماره تلفن ندارید، حساب شما را می‌توان با روش‌های دیگری تأیید کرد، اگر شرایط توسط تیم غیر مشکوک تشخیص داده شود. یک بلیط را از طریق ایمیل support@upland.me از جمله جزئیات شرایط باز کنید.
  تیم دستورالعمل‌های روش ثانویه راستی‌آزمایی حساب را در صورت لزوم بررسی و به اشتراک می‌گذارد.
  6) من بازیکنی پیدا کردم که ممکن است در حال تقلب یا نقض قوانین Upland (نام حساب نامناسب، چند حسابداری و غیره) باشد – چگونه آن را گزارش کنم؟
  این فرم را با جزئیات بیشتر پر کنید. این گزارش برای جامعه کاملاً ناشناس باقی خواهد ماند.
  https://docs.google.com/forms/d/1OTxQE14Gpkgz02KIJOZJ93kaiFAeYHMujo8b0G2X6Ks/edit

  منبع : mwallpapers

ناشناس سوال پاسخ داده شده اکتبر 18, 2023
علی اظهار نظر کرد

سلما ببینید بازی وقتی با فیلتر شکن من میرم توش برام باز نمیشه با جیمیلم میشه درست کنید

سلام با جیمیل میشه ساخت و با فیلتر شکن فقط قسمت ریکپچا که برای ورود میخواد میتونید سریع تر فعال کنید .
برای ثبت نام نیاز به فیلتر شکن است .
برای ورود به خود سایت Upland نیز نیاز به فیلتر شکن است .
اپلیکیشن ها نیاز به فیلتر شکن ندارد ولی IP ثابت داشته باشید بهتره .

سلام من چند روز پیش از طریق 10000 upx با دش خریدم ارسال هم توسط صرافی هات بیت تایید شده ولی upx به موجودی آپلند من اضافه نشده لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام و درود یک آموزش داریم برای خرید UPX با کریپتو یا ارزهای دیجیتال شما این ویدیو رو ببینید مسیری که رفتید به همین شکل است ؟
https://faq.irpsc.com/questions/question/get-upx-for-crypto/

kambiz757 اظهار نظر کرد

سلام و عرض ادب
بله من همین مسیری را که فرمودید رفتم وبعد کد qr رو با صرافی هات بیت اسکن کردم و از طریق همان صرافی بادش پرداخت کردم ولی upx برام واریز نشد لطف کنید پیگیری بفرمایید

محتوای زیر را برای این ایمیل به همراه نام کاربری و شماره موبایل ارسال کنید :
support@upland.me

—-
Hello .
I have made a deposit to account “نام کاربری”.
Deposits are made through the BTC exchange from within the game.
The deposit amount is “میزان واریز”.
The deposit has not been transferred to my account in upland.
My email is ایمیل حساب
Date and time of deposit “تاریخ و ساعت واریز”
See attachment.
یک پیوست از فاکتور واریز ارسال کنید .
با ایمیل خود این فرایند را انجام دهید ” ایمیلی که حساب را ساخته اید “

سید اظهار نظر کرد

سلام . اواتار من اصلا ب نمایش در نمیاد . حتز اون سربازم میزنم نمیاد

سید اظهار نظر کرد

سلام . اواتار من اصلت رو صفحه نیست. هر چقدر هم نماد سرباز پایین صفحه رو زدم نشد

سلام .
یک بار با وی پی ان باز کنید احتمال داره خطا از سمت اینترنت شما یا مرورگر باشد .
اگر مشکل حل نشد اعلام کنید .

حسین اظهار نظر کرد

من ترکیه زندگی میکنم و برای ارتقاع لول شماره ترک وارد کردم ولی اس ام اسش واسم نمیاد،چکار باید بکنم،لطفا راهنماییم کنید

سلام . این اختلال ها ممکن است از سرور آپلند باشد شما میتوانید با یک شماره دیگر امتحان کنید و در صورت عدم اختلال شماره را در ستینگ تغییر دهید و به شماره شخصی بازگردانید .

سلام
من با گوشی وارد میشم اوکیه ولی با ویندوز میرم فیلتر شکنم هم روشنه همون فیلتر شکنی که با گوشی وارد میشم ولی ارور میده

مرتضی اظهار نظر کرد

سلام .استاد من یک ماه بود تواند نصب کرده بودم از پولی که داده بود زمین پیشنهادی زمین خریدم و هرروز جایزه میداد.چند روز باز نکرده بودم همه چیز پاک شده الان نصب کرم خبری از جایزه نیست

سلام و درود بر شما متاورس آپلند به صورتی طراحی شده است که شما را وادار به ورود به بازی کند و در صورتی که شما در سطح ویزیتور باشید میبایست هر 7 روز ویزا را تمدید کنید . به دلیل تمدید نکردن ویزا تمام دارایی که به شما داده شده است به حساب آپلند برگشت داده شده است .

احتمال داره به درستی فیلتر شکن عمل نکنه و ip شما را تغییر ندهد برای تست تغییر ip کلمه my ip را در گوگل جستجو کنید و ببینید که تغییر کرده است یا خیر .

گذاشتن نظر
2

من زمین خریداری کردم رفرال گرفتم ده روز هر روز ویزا رو تمدید کردم 15000upx هم دارم. برای اپلندر شدن میگه حتما باید شماره موبایل بدی.

حسین قدیری ارسال نظر جدید دسامبر 28, 2021

بله میبایست شماره موبایل بدید و هنوز مشخص نیست که موبایل شما در آینده مشکل ساز میشود یا نه |
اگر سرمایه گذاری زیادی میخواهید بکنید میبایست با استفاده از google voice شماره مجازی برای خود بگیرید ، در غیراینصورت از شماره خودتون استفاده کنید و بعدا شماره را عوض کنید .

گذاشتن نظر
1
علی (anonymous) 1 نظر

سلام من احراز هویت تلفن همراه هم فعال کرده بود م ولی الان دیگه برام کد نمیاد باید چکار کنم

حسین قدیری ارسال نظر جدید جولای 11, 2022

سلام با شماره موبایل ایرانی این کار را انجام داده اید ؟
پیشنهاد میدهم مجدد این فرایند را انجام دهید و در صورتی که مشکل برطرف نگردید همین پیام را بروزرسانی کنید تا بنده یک پیام انگلیسی در اختیار شما قرار دهم و برای پشتیبانی آپلند ارسال کنید .

گذاشتن نظر
1

سلام وقتی شما  برای لاگین کردن  اگر  3 بار رمیز جیمیل را اشتباه وارد کنید ارور مده و میگه باید جیمیلت را رمز جیمیلت را تقییر دهید که خودش کزینه ای برای تقییر دادن رمزت دارد و باید زمز قوی بگذارید وگرنه ارور می دهد و شما دوباره به اکانت خود برمی گردید.

حسین قدیری ارسال نظر جدید ژانویه 17, 2022

سپاس از شما که به دوستانتان راهنمایی هدیه میدهید .

اشکان اظهار نظر کرد

سلام موقع خرید زمین
Blocked user میزنه برام

سلام سرور آپلند به دلیل شلوغی زیاد دچار یکسری مشکلات میشود و یکی از این مشکلات ثبت سند برای املاک است که این فرایند 2 الی 30 دقیقه زمان میخواهد . زمینی که شما میخواهید بخرید ممکن است توسط شخص دیگری خریداری شده باشد .

در این لینک 8 دقیقه آموزش است حتما مشاهده کنید برای خرید زمین ارزان :
https://faq.irpsc.com/analysis-metaverse/

گذاشتن نظر
1

سلام منظور شما از فروشگاه چه چیزی است ! آیا فروشگاه بازی برای خرید UPX منظور شما است و یا خرید محصولات فروشگاه بازی متاورس برای مثال NFLPA !

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده دسامبر 27, 2021
گذاشتن نظر
1
محمد (anonymous) 1 نظر

سلام و درود من وقتی به بخش فروشگاه میرم خطا میاد که مشکلی پیش اومده دلیلش چیه

حسین قدیری ارسال نظر جدید دسامبر 28, 2021

سلام مشکل از سرور است و شما صفحه را دیلود کنید دوباره امتحان کنید .

گذاشتن نظر
1

سلام وقتتون بخیر

من برا خرید upx مقداری تتر واریز کردم برا اولین بار ok بود ولی الان می‌خوام واریزی انجام بدم می‌نویسه به مشکل برخورده و بالا نمیاره چاره چیه؟ممنون میشم راهنماییم بکنید

حسین قدیری نظر ویرایش شده دسامبر 27, 2021

سلام اقدامات ارسال اتر را برای ساعت 11:00 به وقت ایران انجام دهید امکان دارد که سرور بیش از حد شلوغ شده باشد و این مشکل پیش آمده باشد .
درنظر بگیرید خرید ها را حتما با vps انجام بدید در آینده به مشکل نخورید .

Mtmt اظهار نظر کرد

من در اپولند میخوام از ویزیتور به اپولندر تبدیل کنم . بالای ۱۰ هزاتا هم شارژ کردم و به من میگه ارتقا بده و انجام میدم و ارور میده با وی پی ان های مختلف هم امتحان کردم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام شما وقتی بر روی آواتار خود در بخش بالای صفحه سمت چپ کلیک میکنید میبایست روی گزینه :

null

گذاشتن نظر
0
Golizade (anonymous) 1 نظر

سلام

نمیتونم وارد اکانتم بشم رمزم فراموش کردم بازیابی میکنم کد نماد چیکارکنم لطفا راهنمایی بفرمایید

حسین قدیری ارسال نظر جدید اکتبر 30, 2023

سلام تنها راهی که میتوانید این مورد را حل کنید ارسال پیام مستقیم به تیم پشتیبانی آپلند است و حتما باید با ایمیلی که ثبت نام کرده این پیام ارسال کنید .

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها4326 times
 • پاسخ ها7 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات