متاورس گوگل | به نظر می رسد گوگل در حال ایجاد متاورس خود است

0

ظهور Metaverse و آنچه برای آینده در نظر گرفته شده است

 
default - متاورس گوگل | به نظر می رسد گوگل در حال ایجاد متاورس خود است

توسط CNBCTV18.com مشارکت کننده |  07 دسامبر 2021، 05:23 بعد از ظهر IS (به روز شده)

مینی

اگرچه تصور اینکه متاورس بر مشاغل یا فعالیت های سنتی تقریباً استاندارد امروزی تأثیر بگذارد چندان دور از ذهن نیست، تأثیر آن بر جامعه و نحوه تعامل انسان ها با یکدیگر عمیق خواهد بود. این نوید می دهد که فراگیرتر، تعاملی و مشارکتی تر از آنچه اینترنت تاکنون انجام داده است باشد. اما مانند هر اکوسیستمی، عملکرد Metaverse به آسانی تراکنش برای افراد بستگی دارد. این همان جایی است که ارزهای رمزنگاری شده جای می گیرند.

 
Metaverse 1019x573 - متاورس گوگل | به نظر می رسد گوگل در حال ایجاد متاورس خود است

 

اگر قرن گذشته دوره ای از تولید انبوه و ظهور اینترنت را نشان می داد، قرن بیست و یکم ممکن بود به خاطر ایجاد و گسترش دنیای مجازی یا متاورس شناخته شود . این وعده می دهد که بسیار فراگیرتر، تعاملی و مشارکتی تر از آنچه که اینترنت تاکنون انجام داده است.
 

 

با این حال، علی‌رغم جاه‌طلبی‌ها و وعده‌هایی که توسط بسیاری از کارآفرینانی که در این فضا فعالیت می‌کنند، مشخص شده است که فناوری بلاک چین زیربنای متاورز خواهد بود و به ایجاد یک اکوسیستم پایدار برای همه بازیکنان کمک می‌کند. اگرچه تصور اینکه متاورس بر مشاغل یا فعالیت‌های سنتی تقریباً استاندارد امروزی تأثیر بگذارد، چندان دور از ذهن نیست، تأثیر آن بر جامعه و نحوه تعامل انسان‌ها با یکدیگر عمیق خواهد بود.
 
زمانی که همه‌گیری کووید-19 در سراسر جهان شیوع پیدا کرد و اقتصادها را زمین‌گیر کرد، این اینترنت و کمک‌های فناوری Work from Home (WFH) بود که به شرکت‌ها کمک کرد سرپا بمانند، و احتمالاً حتی به سرعت گسترش پیدا کنند. بخش‌های مختلفی مانند آموزش پس از همه‌گیری به شدت تغییر کرده‌اند و به فناوری‌های فشرده‌تر تبدیل شده‌اند.
 
متاورس به طور بالقوه این بخش ها را با معرفی ابزارهای پوشیدنی مبتنی بر واقعیت مجازی (VR) تغییر خواهد داد. این پوشیدنی ها کاربران را با دنیای مجازی جایگزینی از محدوده خانه هایشان آشنا می کند. مردم می توانند بدون نیاز به رفت و آمدهای طولانی، تنفس در هوای آلوده یا حتی لباس پوشیدن برای مناسبت های مختلف با یکدیگر تعامل کنند. کودکان می توانند موضوعات و ماژول های مختلف را با سرعت خود مطالعه کنند و افق های خود را فراتر از آنچه در حال حاضر با برنامه های درسی سنتی امکان پذیر است گسترش دهند.
 
روال‌های پس از کار مانند تماشای فیلم یا تعاملات اجتماعی با دوستان، جایگزین‌های خود را در دنیای مجازی بدون دردسرهای دنیای فیزیکی خواهند داشت. به طور خلاصه، امکانات با Metaverse بی پایان است.
 
شرکت فناوری Together Labs اخیراً اعلام کرده است که VCORE، یک توکن ERC-20 که به بازیکنان فعال، بین‌المللی، سازندگان و کسب‌کنندگان در سراسر Metaverse پاداش می‌دهد، از طریق پلتفرم IMVU در دسترس کاربران خارج از ایالات متحده و کانادا قرار خواهد گرفت. با راه اندازی توکن جدید در سال 2022، VCORE باید به کاربران خود دسترسی به نوع جدیدی از اقتصاد را بدهد که در آن هر بازیکن می تواند در آینده Metaverse شرکت کند.
 
اما مانند هر اکوسیستمی، عملکرد Metaverse به آسانی تراکنش برای افراد بستگی دارد. اینجا جایی است که ارزهای رمزنگاری شده با پروژه‌های مختلف که از آنها برای تسهیل دنیای واقعی و دیجیتالی استفاده می‌کنند، جا خوش کرده‌اند. معاملات
 
 
علاوه بر این، با توانایی تبدیل یکپارچه از ارزهای فیات به ارزهای دیجیتال، مردم با سهولت نسبی بین دنیای فیزیکی و متاورس جابجا می شوند. مشتریان آواتارهای دیجیتال و زمین مجازی را خریداری می‌کنند و حتی با استفاده از توکن‌های رمزنگاری که توسط نهادهایی که این تعاملات مجازی را تسهیل می‌کنند، یک مهمانی برای عزیزانشان ترتیب می‌دهند.
 
هنرمندان در Metaverse اجرا می‌کنند، با ارزهای رمزنگاری‌شده پول دریافت می‌کنند و این درآمد را با کالاهایی مبادله می‌کنند تا در دنیای فیزیکی زندگی کنند. گسترش متاورس ارزش باز شده و به طور بالقوه منجر به گسترش سریع اقتصاد جهانی خواهد شد.
 
دومینیک رایدر، مدیرعامل vEmpire می‌گوید Metaverse به پیشرفت طبیعی بعدی برای نحوه تعامل دیجیتالی افراد تبدیل شده است و احتمالات آن بی‌پایان است. گزینه هایی مانند Sandbox (برای ذهن خلاق و گیمرهایی که می خواهند تجربه بسازند) وجود دارد. همچنین یک Decentraland وجود دارد که در حال تبدیل شدن به مرکزی برای انواع رویدادها است.
 
سپس، شما Axie Infinity و Starl را دارید که دو مدل و پلتفرم کاملاً متفاوت هستند، اما به همان اندازه در آن فضای دیجیتالی پیشرفت می کنند. من معتقدم که همه‌گیری این پیشرفت را بیش از حد افزایش داده است، زیرا تقریباً همه افرادی که قبلاً در دفتر کار می‌کردند، مجبور شده‌اند خود را با کار از راه دور و دیجیتال سازگار کنند. رایدر می‌گوید فقط زمان زیادی است که این افراد زمان بیشتری را خارج از محل کار خود در متاورس بگذرانند.
 
امروز ما نسخه جدیدی از Metaverse را داریم که با کالاهای دیجیتالی مانند Non-Fungible Tokens ( NFTs ) که نشان دهنده هنر محبوب و یادگاری های دیجیتالی است، در حال حاضر توسط سرمایه گذاران و طرفداران رمزارز به طور یکسان در حال استفاده است.
 
با ورود بازیگران بزرگی مانند Meta Platforms Inc به این فضا و با اطمینان نشان می‌دهد که این آینده جدید می‌تواند باشد، فقط زمان زیادی است که سایر نهادها را دنبال کنند. این می تواند منجر به گسترش تصاعدی مرزهای متاورس و باز کردن حجم عظیمی از ارزش شود که تاکنون برای مصرف کنندگان و سرمایه گذاران ناشناخته بوده است.
منبع : cnbctv18

حسین قدیری سوال پرسید دسامبر 28, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها817 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات