فروش NFT کلکسیونی | بازار NFT حم

0

فروش NFT کلکسیونی

cb5a8077c60e0f9b592028b9da722905cc6f205e 2362 - فروش NFT کلکسیونی | بازار NFT حم

لطفا در خصوص فروش NFT کلکسیونی اگر اطلاعاتی در دست دارید منتشر بفرمایید . منظور از NFT کلکسیونی و فروش آن چیست ؟

نیما ثانی سوال پاسخ داده شده مارس 15, 2022
گذاشتن نظر
1

فروش NFT کلکسیونی

در اولین بازار بزرگ NFT ایران (حم) ، مجموعه ای از NFT های کلکسیونی (Collection) را با قابلیت خرید و فروش در اختیار شما قرار داده ایم . برای ورود به بانک اطلاعاتی NFT های کلکسیونی (Collection) و مشاهده لیست کلکسیون های قابل عرضه به صورت NFT ، فقط کافیست بر روی گزینه (لینک) زیر کلیک فرمایید .

اولین بازار بزرگ NFT ایران (حم)

f1958db29bf85a8cbb871584a4cee8395d3c4d46 1762 - فروش NFT کلکسیونی | بازار NFT حم

فروش NFT کلکسیونی چیست ؟

کلکسیون های رمزنگاری اقلام منحصر به فردی هستند که در بلاکچین به عنوان توکن های غیر قابل تعویض برای هر کسی که می تواند آن را به دست آورد . آنها معمولاً محدود هستند و بیشتر به دلیل فناوری بلاک چین که آنها را منحصر به فرد و کمیاب می کند و انسان ها کمبود را درک می کنند، به مبلغ قابل توجهی می فروشند .

فروش NFT کلکسیونی های کریپتو چیست؟
تا به حال، احتمالاً با مفهوم کلکسیونی آشنا هستید – دارایی های ارزشمندی که کلکسیونرها به دنبال آن هستند. کلکسیون های کریپتو اقلام منحصر به فردی هستند که در بلاک چین به عنوان توکن های غیرقابل تعویض برای هر کسی که می تواند آن را به دست آورد. آنها معمولاً محدود هستند و بیشتر به دلیل فناوری بلاک چین که آنها را منحصر به فرد و کمیاب می کند و انسان ها کمبود را درک می کنند، به مبلغ قابل توجهی می فروشند.
فروش NFT کلکسیونی و دسته بندی مجموعه های رمزنگاری به چه صورت است ؟
کلکسیونی ها اقلام با ارزشی هستند که می توانند توسط مجموعه داران جستجو و خریداری شوند. کلکسیونرها می توانند هرکسی باشند، از معامله گرانی که به دنبال سود کوتاه مدت هستند تا بزرگان ارزهای دیجیتال که عاشق جمع آوری چیزها هستند. این دسته بندی ها شامل هنر، موسیقی، کلیپ، ورزش و بازی است اما محدود به آن نمی شود.

1. کلکسیون بازی

بازار کلکسیونی به صنعت بازی های آنلاین شکل جدیدی (و بهتر) داده است. بازیکنان اکنون می‌توانند آیتم‌های بازی را خریداری کنند – سلاح‌ها، لباس‌های آواتار و سایر لوازم جانبی برای تکمیل مأموریت‌ها یا فروش به سایر کاربران برای کسب سود. برخی از بازی‌های مجازی به کاربران اجازه می‌دهند تکه‌هایی از زمین را به دست آورند و روی آن‌ها خانه، کازینو و غیره بسازند که همگی می‌توانند به کاربران دیگر فروخته شوند.

2. مجموعه های هنری

به لطف AirNFT، تقریباً همه با آثار هنری توکن شده و نحوه ضرب کردن و جمع آوری یکپارچه آنها آشنا هستند. اکنون می‌توان نقاشی‌ها، عکس‌ها و حتی میم‌ها و ابله‌ها را توکن‌سازی کرد و در بازارها فروخت.

3. کلکسیون های ورزشی

کلکسیون های ورزشی مانند کیت ها و لوازم جانبی، کارت های تجاری، و کلیپ های ویدئویی از لحظات باورنکردنی را می توان در بازارهای NFT خریداری و فروخت.

4. دیگران

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، چیزهای زیادی می توانند به عنوان یک کلکسیون منتقل شوند و روی بلاک چین توکن شوند. آن ساعت قدیمی از مادربزرگتان به شما رسیده است؟ بررسی. صفحه شطرنج امضا شده ای که سال ها پیش بردی؟ بررسی. تا زمانی که آنها به اندازه کافی ارزشمند تلقی می شوند که بتوان آنها را به دست آورد، احتمالاً خوب است که بروید.
کلکسیون ها چگونه کار می کنند؟
کلکسیون های رمزنگاری توکن های غیرقابل تعویض هستند و می توانند در بازارهای NFT ضرب شوند. بازارهای NFT پلتفرم هایی هستند که بر روی یک بلاک چین (معمولاً زنجیره هوشمند بایننس یا اتریوم) ساخته شده اند تا به طور یکپارچه ایجاد و با سایر کاربران تجارت کنند. AirNFTs بازار پیشرو در زنجیره هوشمند Binance به دلایل درست است: هزینه های ارزان، تراکنش های سریع و یک جامعه بزرگ و فعال. توکن‌های غیرقابل تعویض ایجاد شده در پلتفرم به‌عنوان توکن‌های BEP-721 یا BEP-1155 نشان داده می‌شوند و می‌توانند برای هر کاربری در زنجیره هوشمند Binance ارسال شوند.
هدف کلکسیونی ها حل کردن چیست؟
هر دسته از مجموعه‌های رمزنگاری مزایای زیادی از جمله استقلال، سهولت و البته نقدینگی ارائه می‌دهند. به عنوان مثال ، کلکسیون های ورزشی به طرفداران اجازه می دهد تا مستقیماً با بت های خود ارتباط برقرار کنند، کلکسیون های بازی به گیمرها اجازه بازی و تجارت می دهند و هنرمندانی که در معرض دید قرار نگرفته اند می توانند با خریداران بالقوه ارتباط برقرار کنند و آثار خود را به راحتی بفروشند.

فناوری بلاک چین یک موهبت برای صنعت هنر NFT بوده است. با تسهیل مبادله آثار هنری و اثبات مشروعیت آن، ساخت و القای آثار هنری جدید در عرضه فعلی آسانتر از همیشه شده است. در اصل، هر هنرمند NFT عرضه کار خود و نرخ تورم آن را کنترل می کند.

این یک واقعیت شناخته شده است که قرن ها پیش، هنرمندان برای ساخت سبک خود عمرها طول می کشیدند. همه ما با ون گوگ که هر روز چندین بوم نقاشی می کند و پیکاسو که بیش از 13000 اثر هنری را در کارنامه خود خلق کرده است آشنا هستیم. این زمان و فداکاری غیرقابل تصوری را می گرفت. این روزها منابع فراوانی برای هنرمندان به راحتی در دسترس است. چه به دنبال آزمایش آب های هنری باشید و چه در تلاش برای تقویت هنر خود باشید، این کار دشواری نیست. حداقل وسایل مورد نیاز تقریباً در همه خانوارها وجود دارد. مجموعه‌های هنری NFT هنرمندان سخت‌کوشی را تحسین می‌کنند که توکن‌های شگفت‌انگیزی خلق می‌کنند. اما داستان چیزهای بیشتری دارد. مجموعه‌های هنری NFT همچنین هنرمندانی را می‌شناسند که از کمیاب بودن آثار خود آگاه هستند و آهنگ ضربی قابل پیش‌بینی دارند.

فروش NFT کلکسیونی و آثار هنرمند NFT که برای فروش فهرست شده ؟

آثار هنرمند NFT برای فروش فهرست شده است اوج قدردانی از کار یک هنرمند زمانی است که هیچ یک از آثار آنها توسط خود آنها برای فروش فهرست نشده است. قطره های NFT Art باید دارای قیمت استراتژیک باشند، به طوری که قطعات در اولین فرصت به فروش برسند و هیچ حراجی بدون پیشنهاد برای مدت طولانی برگزار نشود.

در موردی که آثار یک هنرمند NFT برای فروش فهرست شده است، اگر مجموعه‌داران هنر NFT (که قیمت‌هایی بالاتر از آنچه پرداخت کرده‌اند) به جای خود هنرمند، اثر را فهرست کنند، بهتر است. اغلب اوقات، آثار به ظاهر دست نیافتنی به شدت مورد توجه مجموعه‌های هنری NFT قرار می‌گیرند. اکنون، اگر بسیاری از افراد همان فروش کار را فهرست کنند، ممکن است تمایلی به پرداخت هزینه بالا نداشته باشند.

پایگاه طرفداران هنرمند NFT کجاست ؟

فناوری بلاک چین باعث شده است تا هنرمندان بتوانند آثار خود را مستقیماً به مجموعه‌های هنری NFT بدون دخالت دربان یا هر فرد خارجی دیگری بفروشند. بنابراین، مسئولیت جذب طرفداران و جلب توجه آنها بر دوش هنرمندان و مجموعه داران هنر NFT است. توییتر غول رسانه های اجتماعی نقش بزرگی در هنر NFT ایفا می کند. چیزی که کلکسیونرهای هنری NFT در یک هنرمند به دنبال آن هستند، جذب دنبال کنندگان آنها است. سوالاتی مانند «آیا هنرمند می‌تواند به خوبی رقص بعدی خود را هیجان‌زده کند؟»، «آیا آنها ترافیک زیادی را در یک پست تبلیغاتی برای کار خود دریافت می‌کنند؟» بیشتر پرسیده می شوند.

برخی از هنرمندان دارای چنان طرفداران وفادار و مجموعه‌داران هنر NFT هستند که نیازی به تکان دادن ماهیچه‌ای برای تبلیغ آثار هنری NFT بعدی خود ندارند، زیرا پایگاه هواداران آنها تمام کارها را برای آنها انجام می‌دهد، صرفاً از عشق و هیجان.

توکن در بلاک چین قرار دارد ؟

بلاک چین اتریوم در دنیای ارزهای دیجیتال NFT کنترل می شود. در حالی که بیت کوین به لطف میزان قدرت پردازشی که دارد، مطمئن ترین بلاک چین را در نظر گرفته است، اتریوم تأثیرگذارترین بلاک چین است که قراردادهای هوشمند معناداری را اجرا می کند.اگر یک شخصیت شرور به بیش از 51 درصد از قدرت پردازش یک بلاک چین دسترسی پیدا کند، می تواند توکن ایجاد کند و تراکنش ها را اصلاح کند. با این حال، این در مورد اتریوم در مقایسه با سایر بلاک چین‌هایی که می‌توانید NFT را بر روی آن‌ها استفاده کنید، شانس کمتری دارد. در حالی که آینده تمرکززدایی، امنیت و غیره در دنیای NFT غیرقابل پیش بینی است، اتریوم در حال حاضر حاکم است. این توضیح می‌دهد که چرا توکن‌های استخراج‌شده با ETH با قیمت‌های بسیار بالاتری نسبت به سایرین در بلاک‌چین‌های مختلف مبادله می‌شوند.

دیگر کلکسیونرهای هنری NFT هنرمند NFT ؟

قبل از اینکه به دنبال چیزی در بازار باشید، دوست ندارید ببینید چه کسی همان کالا را زودتر خریداری کرده است؟ به طور مشابه، کلکسیونرهای هنری NFT آینده در تاریخچه مجموعه‌های هنری سابق NFT نشانه‌هایی که به آن علاقه‌مند هستند را بررسی می‌کنند تا بینش‌هایی در مورد ارزش آن جمع‌آوری کنند.برخی از کلکسیونرهای رمزنگاری NFT صرفاً به این دلیل به دنبال یک توکن می‌روند که متعلق به مجموعه‌دار مورد علاقه آنها در مقطعی از تاریخ بوده است.

دقیقاً چگونه یک هنرمند عرضه توکن خود را کنترل می کند، کلکسیونرهای هنری NFT آنها نیز همین کار را می کنند. آنچه ما در اینجا می‌خواهیم بیان کنیم این است که اگر یک کلکسیونر NFT Art توکن‌های یک هنرمند را به‌طور کلی کنار بگذارد، برای ارزش توکن‌های او فاجعه‌بار خواهد بود. اگر چه این یک مثال شدید است، اما بیشتر آنها در نهایت توکن‌های خود را می‌فروشند، زیرا هر اثری که برای فروش فهرست می‌شود، کمیاب بودن توکن‌های باقی‌مانده هنرمندان را کاهش می‌دهد.

محتوای توکن و کلکسیون درنهایت ؟

ما در مورد ظاهر، صدا و احساس توکن صحبت می کنیم. برخی از نشانه ها آنقدر تاثیرگذار هستند که واکنش احساسی قوی را از طرف علاقه مندان و مجموعه داران هنر NFT برمی انگیزند. یک نگاه به تعداد انگشت شماری می تواند اشک شما را در بیاورد. محتوای توکن برای طراحی مجموعه‌های هنری NFT، که به طور مداوم مطابق با سلیقه خود جمع می‌شوند، حیاتی است.

مجموعه‌داران هنر NFT به خوبی می‌دانند که فناوری فرآیند فرمول‌بندی را مدیریت‌پذیرتر و ارزان‌تر از همیشه کرده است. اگرچه این واقعیت همچنان باقی است که هنرمندان NFT می‌توانند ماه‌ها روی یک توکن کار کنند و آن را تجهیز کنند، ساختن چیزی الهام‌بخش امروزی خودانگیخته‌تر از دهه‌ها یا هزاران سال پیش است. این راه آسان‌تر برای بازاریابی NFT‌های شماست.

توکنی با محتوای خیره کننده، مجموعه داران هنر NFT را ترغیب می کند که از خط پایان عبور کرده و پیشنهادی ارائه دهند. این تنها یکی از عوامل بی‌شماری برای کلکسیونرهای رمزنگاری NFT است زیرا ارزش یک توکن را ارزیابی می‌کنند و در نهایت شلیک می‌کنند. اگر به دنبال بازاریابی NFT خود هستید، این عوامل را در نظر داشته باشید.
کلکسیون در NFT چیست؟

کلکسیونی ها اقلام با ارزشی هستند که می توانند توسط مجموعه داران جستجو و خریداری شوند . کلکسیونرها می توانند هرکسی باشند، از معامله گرانی که به دنبال سودهای کوتاه مدت هستند تا بزرگان ارز دیجیتال که عاشق جمع آوری چیزها هستند. این دسته بندی ها شامل هنر، موسیقی، کلیپ، ورزش و بازی است اما محدود به آن نمی شود …

908b18aff83ca07fd87cbae7154ac7d34782913b 1762 - فروش NFT کلکسیونی | بازار NFT حم
فروش NFT کلکسیونی – آیا شوق کلکسیونی های دیجیتال به اوج خود رسیده است؟
کلکسیونی های اینترنتی از میمون های کارتونی گرفته تا ابله های هنری به دلیل درگیری در دنیای واقعی و رکود گسترده تر ارزهای دیجیتال شروع به فروکش کردن یکی از بزرگترین دیوانگی های سوداگرانه سال گذشته کرده است. اقلام دیجیتالی که به عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض شناخته می‌شوند، سال گذشته به فرهنگ رایج تبدیل شدند، زیرا چندین مجموعه حیوانات از جمله Bored Ape Yacht Club، Cool Cats و Pudgy Penguins با حمایت‌های افراد مشهور و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی قیمت بالایی داشتند. تا پایان سال 2021، نزدیک به 41 میلیارد دلار برای NFT ها هزینه شده بود که باعث شد ارزش بازار تقریباً به اندازه بازار جهانی هنر باشد. اما تقریباً به همان سرعت، بخش‌های بزرگی از بازار شروع به وخامت کرده است و سرمایه‌گذاران مبتدی را با زیان‌های بزرگ مواجه می‌کند و سؤالاتی را در مورد چشم‌انداز بلندمدت NFT ایجاد می‌کند. طبق داده‌های وب‌سایت NonFungible، میانگین قیمت فروش NFT از اوج ماه نوامبر بیش از 48 درصد کاهش یافته و به حدود 2500 دلار در دو هفته گذشته رسیده است. حجم معاملات روزانه در OpenSea، بزرگترین بازار NFT، در ماه مارس 80 درصد کاهش یافته و به حدود 50 میلیون دلار رسیده است، تنها یک ماه پس از رسیدن به رکورد 248 میلیون دلاری در فوریه.
در همین حال، بر اساس گزارش NonFungible، تعداد حساب های خرید و فروش NFT به صورت هفتگی به حدود 194000 اکانت کاهش یافته است. تعداد حساب ها در نوامبر گذشته به 380000 رسید. نادیا ایوانووا، مدیر عامل در L’Atelier، یک واحد پیش‌بینی روند، گفت: «در پایان سال گذشته یک حس عمومی وجود داشت که در بخش‌های خاصی از بازار، به‌ویژه در عکس‌های نمایه با تم پستانداران، اشباع وجود دارد». بانک فرانسوی BNP Paribas. یک سرمایه گذار 19 ساله در یک گروه پیام رسان تلگرام که بیش از 1000 نفر در مورد NFT بحث می کنند، گفت: “من فکر می کنم که بسیاری از این بازار زخمی و سوخته خواهند شد و ممکن است دیگر هرگز به NFT ها دست نزنند.” سایر اعضا به شوخی گفتند که در این ماه با برنج، فرنی و علف زندگی خواهند کرد. طبق تجزیه و تحلیل فایننشال تایمز از OpenSea، میانگین قیمت Bored Ape NFT، مجموعه‌ای که افراد مشهوری مانند گوئینت پالترو و اسنوپ داگ را مالک آنها می‌داند، از زمان آغاز جنگ در اوکراین با عقب‌نشینی سرمایه‌گذاران از تجارت، 44 درصد کاهش یافته است.

در همین حال، بر اساس گزارش NonFungible، تعداد حساب های خرید و فروش NFT به صورت هفتگی به حدود 194000 اکانت کاهش یافته است. تعداد حساب ها در نوامبر گذشته به 380000 رسید. نادیا ایوانووا، مدیر عامل در L’Atelier، یک واحد پیش‌بینی روند، گفت: «در پایان سال گذشته یک حس عمومی وجود داشت که در بخش‌های خاصی از بازار، به‌ویژه در عکس‌های نمایه با تم پستانداران، اشباع وجود دارد». بانک فرانسوی BNP Paribas. یک سرمایه گذار 19 ساله در یک گروه پیام رسان تلگرام که بیش از 1000 نفر در مورد NFT بحث می کنند، گفت: “من فکر می کنم که بسیاری از این بازار زخمی و سوخته خواهند شد و ممکن است دیگر هرگز به NFT ها دست نزنند.” سایر اعضا به شوخی گفتند که در این ماه با برنج، فرنی و علف زندگی خواهند کرد. طبق تجزیه و تحلیل فایننشال تایمز از OpenSea، میانگین قیمت Bored Ape NFT، مجموعه‌ای که افراد مشهوری مانند گوئینت پالترو و اسنوپ داگ را مالک آنها می‌داند، از زمان آغاز جنگ در اوکراین با عقب‌نشینی سرمایه‌گذاران از تجارت، 44 درصد کاهش یافته است.
ایوانووا از BNP Paribas گفت: «تعداد خریداران هنوز از تعداد فروشندگان بیشتر است. “ما در نقطه ترکیدن حباب نیستیم.” چندین مجموعه‌دار بزرگ گفتند که هیچ برنامه‌ای برای کاهش سرعت خرید خود ندارند و NFT‌ها را به‌عنوان یک فناوری مهم برای چشم‌انداز جدید وب، سازمان‌دهی شده توسط ارزهای رمزنگاری شده، می‌دانند. فانی لاکوبی، مشاور هنر و NFT در حوزه ارزهای دیجیتال، گفت: «سر و صدا و کلاهبرداری های زیادی در فضای NFT وجود داشته است، زمستان کریپتو به این بخش زمان می دهد تا فناوری مؤثر و آموزش ایجاد کند. این صنعت هنوز در حال ساخت است.» برخی از مجموعه‌داران گفتند که به نظر می‌رسد بازار بین NFT‌های نسبتاً پایدار «آبی چیپ» و پروژه‌های رایج‌تر یا سوداگرانه‌تر با ارزش کمی فراتر از معامله تقسیم می‌شود.

Flamingo DAO، مجموعه ای از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که بیش از 4000 NFT دارند، اخیراً سرمایه گذاران بزرگی را به عنوان اعضای جدید جذب کرده است، از جمله شرکت سهام خصوصی The Chernin Group مستقر در لس آنجلس که ارزش این سازمان دو ساله را تقریباً یک میلیارد دلار ارزیابی می کند. آرون رایت، یکی از اعضایی که به تشکیل DAO کمک کرد، گفت: در حالی که فروش بر سایر بخش‌های بازار تأثیر گذاشته است، پورتفولیوی فلامینگو “از نظر ارزش آنقدر تغییر نکرده است”. او گفت که این گروه به جای کاهش سرعت خرید، سرعت خود را افزایش داده است.

ترک‌ها در جاهای دیگر بازار NFT گران‌قیمت ظاهر شده‌اند. ماه گذشته، صاحب بیش از 100 کریپتوپانک با ارزش تخمینی 20 تا 30 میلیون دلار ناگهان تصمیم گرفت که این لات را از حراجی در ساتبیز بیرون بکشد. مالک گفت که تصمیم گرفته است به دلیل ماندن در سرمایه گذاری درازمدت، اصطلاح عامیانه ارزهای دیجیتال را «hodl» کند. «آیا این یک مکث قبل از تجدید حیات در یک یا دو ماه است؟ مارک کریستال، بنیانگذار Bored Capital Club، مجموعه‌ای که در Bored Apes سرمایه‌گذاری می‌کند، می‌گوید: من اینطور مشکوک هستم. من فکر نمی‌کنم که ما پایان بازار NFT را ببینیم، اما شاید شاهد پایان آغاز هستیم.»

——————————-

منبع : بازارNFT حم

——————————-

نیما ثانی سوال پاسخ داده شده مارس 15, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1282 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات