سایت تبلیغات بک لینک | انجمن پرسش و پاسخ

0

لطفا در خصوص سایت تبلیغات بک لینک توضیحاتی ارائه دهید که به درد صاحبان کسب و کاری که به دنبال تبلیغات اینترنتی هستند بخورد.

860e3afb0fd5752d860daa65e60af8e74f23e5fc 2427 - سایت تبلیغات بک لینک | انجمن پرسش و پاسخ

همچنین لطفا در توضیحات خود از اهمیت تولید بک لینک، نحوه عملکرد بک لینک، تفاوت بین لینک و بک لینک، اهمیت رتبه بالا در موتورهای جستجو و بهترین شیوه برای ایجاد بک لینک توضیح دهید و در آخر نتیجه گیری کلی را هم اعلام کنید.

با سپاس

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آگوست 9, 2022
گذاشتن نظر
2

وقتی نوبت به ایجاد بک لینک به وب سایت برند شما می رسد، می تواند خسته کننده باشد، زیرا تبلیغات در سایت تبلیغات بک لینک فرآیندی است که به صبر، کار و تعهد نیاز دارد.

اهمیت تولید بک لینک

دوران  بهینه سازی ساده برای موتورهای جستجو (SEO) گذشته است، جایی که می توانید هر لینکی را به وب سایت خود در هر نقطه از وب وارد کنید. برای اینکه بک لینک ها واقعاً موفق باشند، بازاریابان دیجیتال باید در مورد استراتژی تولید بک لینک خود آگاه باشند.

به عنوان یکی از تکنیک های سنتی سئو، بک لینک ها راه های آسانی را برای وب سایت ها برای افزایش ترافیک جستجو و رتبه بندی در موتورهای جستجوی مختلف ارائه می دهند. با این حال، تنها لینک های با کیفیت بالا در ایجاد بهترین نتایج سئو در کلاس و افزایش ترافیک وب سایت شما موثر هستند.

از زمانی که بک لینک ها راهی محبوب برای افزایش رتبه سئو سایت شدند ، گوگل نحوه طبقه بندی بک لینک ها و تاثیر آنها بر رتبه بندی سئو را تغییر داده است. این بدان معنی است که برای ساخت بک لینک در حال حاضر، مهم است که صاحبان سایت، مدیران و ویراستاران سخت تلاش کنند تا بک لینک های خود را در طول زمان رشد دهند.

بک لینک چیست؟

به عبارت ساده، یک بک لینک، که به عنوان بک لینک خارجی نیز شناخته می شود  ، زمانی است که سایت دیگری به وب سایت شما در جایی از محتوای خود لینک می دهد. این می تواند در یک پست وبلاگ، یک صفحه خدمات، یا در هر صفحه دیگری در یک وب سایت باشد. بک لینک ها برای سئو مهم هستند زیرا تعداد بک لینک های معتبر و با ارزشی که دارید از کیفیت محتوای وب سایت شما پشتیبانی می کند.

بنابراین، چگونه می توانید برای وب سایت خود بک لینک ایجاد کنید؟ اگرچه شناخت الگوریتم دقیقی که گوگل و سایر موتورهای جستجو برای واجد شرایط بودن محتوای شما برای اهداف سئو استفاده می کنند تقریباً غیرممکن است، اما برخی از بهترین روش ها وجود دارد که صاحبان و مدیران سایت در بخش خود از آنها برای افزایش رتبه سئو و ایجاد بک لینک های واقعی استفاده می کنند.

بک لینک ها چگونه کار می کنند؟

بک لینک هنگامی که صاحب وب سایت یا تولید کننده محتوا اطلاعاتی را در سایت شما پیدا می کند که آنها آن را مرتبط، مفید یا جذاب می دانند، پیوندی از سایت خود به سایت شما اضافه می دهد تا با ارائه اطلاعات اضافی، تجربه را برای خوانندگان خود افزایش دهند و از تخصص شما برای ارائه استفاده کنند. شواهدی برای ادعای آنها تعداد لینک‌ها و کیفیت منابعی که لینک‌ها در آن یافت می‌شوند، بر الگوریتم‌های موتور جستجو در تعیین رتبه ‌بندی یک صفحه تأثیر می‌گذارند. این به طور کلی به این معنی است که هرچه لینک های با کیفیت بیشتری از وب سایت های مرتبط داشته باشید، در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) بالاتر ظاهر می شوید.

تفاوت بین لینک و بک لینک چیست؟

اسناد منفرد در وب از طریق پیوندها به یکدیگر متصل می شوند. آنها برچسبی هستند که وب را به هم متصل می کند. پیوندهای داخلی پیوندهایی بین صفحات وب در یک دامنه هستند و اساساً برای کمک به افراد در جهت یابی وب سایت وجود دارند. پیوندهای خارجی به صفحات وب در دامنه های دیگر متصل می شوند و طیف وسیع تری از اهداف احتمالی دارند.

 • زمینه وسیع تری را در اختیار خواننده قرار دهید
 • از ادعایی که در نسخه ارائه شده می باشد، پشتیبانی کنید
 • ذکر یا ارائه منبع
 • چیزی را توصیه کنید
 • اصالت را اضافه کنید

در هر مورد، پیوند در صفحه است تا ارزش بیشتری را برای خواننده فراهم کند، بنابراین پیوند خروجی یک دارایی ارزشمند است. درک این نکته کلیدی است که پیوند دارای جهت است. هنگامی که در صفحه وب پیوند دهنده خروجی است، به صفحه هدف وارد می شود. بنابراین، این یک بک لینک به صفحه هدف است.

موتورهای جستجو تشخیص می دهند که بک لینک دارای ارزش است و به URL مورد نظر پاداش می دهد و لینک را کاملا عمدی تفسیر می کند. آنها فرض می کنند که سطحی از ارزیابی سرمقاله از صفحه وب مورد نظر وجود داشته است.

به همین دلیل است که بک لینک هایی که به وب سایت شما اشاره می کنند به موتورهای جستجو نشان می دهند که محتوای شما دارای ارزش است. در واقع بک لینک ها یکی از قوی ترین فاکتورهای رتبه بندی هستند. آنها نقش بزرگی در موفقیت یا شکست هر وب سایت در مورد ترافیک جستجوی ارگانیک دارند.

تخصص، اعتبار و قابل اعتماد بودن سایت خود را ایجاد کنید

بک لینک ها مانند رأی هایی هستند که محبوبیت شما را در گوگل افزایش می دهند. زمانی که سایت های معتبر به سایت شما لینک می دهند، به گوگل نشان می دهد که افراد واقعی اطلاعات سایت شما را مرتبط و مفید می دانند. اگر سایتی که به شما پیوند می‌دهد سایتی خوش نام و نشان و معتبر باشد، ربات‌های موتور جستجو برای لینک‌های سایت‌های مورد اعتماد ارزش قائل هستند، زیرا مثل این است که آن سایت شما را ضمانت می‌کند.

آنها اگر فکر نمی کردند که سایت شما حاوی اطلاعات ارزشمندی برای خوانندگان آنها باشد به بازدید کنندگان وب سایت خود این فرصت را نمی دادند که از سایت شما بازدید کنند. بنابراین، هر چه تعداد بک لینک‌های بیشتری از وب‌سایت‌های معتبر داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که گوگل در پاسخ به درخواست جستجوی کاربر، سایت شما را با قرار دادن آن در بالا در نتایج جستجو توصیه کند.

چرا داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو مهم است؟

واقعیت این است که در جایی که شما در نتایج جستجو برای جست و جوهای محلی رتبه بندی می شوید، مشتریان بالقوه تأثیر زیادی بر تعداد مشتریانی که می توانید ایجاد کنید دارد. رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو گامی کلیدی در رشد طولانی مدت و پایدار کسب و کار است. اولین نتیجه ارگانیک در SERP نزدیک به 30٪ کلیک ها را دریافت می کند و از آنجا به سرعت در حال سقوط است.

نتیجه دهم تنها 2.5 درصد از کلیک ها را دریافت می کند و تنها 0.78 درصد از جستجوگران روی پیوندی در صفحه دوم نتایج کلیک می کنند. اگر ترافیک وب سایت دریافت نمی کنید، مشتریان بالقوه شما را نادیده می گیرند، آنها حتی نمی دانند شما وجود دارید. تعدادی از عوامل رتبه بندی موتورهای جستجو وجود دارد که از میزان بهینه سازی سایت شما برای کلمات کلیدی مرتبطی که جستجوگران در منطقه محلی شما استفاده می کنند تا تعداد بک لینک های با کیفیت بالا که جمع آوری کرده اید متغیر است.

بهترین شیوه ها برای ایجاد بک لینک

از نکات و ترفندهای زیر در سایت تبلیغات بک لینک برای تولید بک لینک و رشد آنلاین وب سایت خود استفاده کنید.

1.به دیگران اجازه دهید کار خود را برای شما اعتبار کنند

از طراحان وب گرفته تا کارآفرینان، مردم همیشه به دنبال ایجاد نمونه کارها برای نمایش بهترین و جدیدترین کارهای خود هستند. اغلب، این نمونه کارها نوعی بک لینک به سایت شما دارند تا بینندگان بتوانند کار یک ارائه دهنده خدمات را بررسی کنند.

اجازه دادن به بک لینک از پورتفولیوها نه تنها به شما کمک می کند کسب و کارتان را بهتر کنید، بلکه به شما کمک می کند در رتبه بندی جستجوی گوگل بالاتر ظاهر شوید.

 1. محتوای قابل اشتراک گذاری را توسعه دهید

محتوای  قابل اشتراک گذاری این فرصت را برای شما فراهم می کند که تخصص خود را در سراسر اینترنت تحت فشار قرار دهید و این امکان را فراهم می کند که وب سایت شما به چندین صفحه وب و پلتفرم پیوند داده شود. چه تصمیم به ایجاد یک پست وبلاگ با تحقیق خوب، کتاب الکترونیکی کاربردی یا اینفوگرافیک ارزشمند داشته باشید، هر محتوای به اشتراک گذاشته شده را می توان با یک فراخوان برای اقدام (CTA) توزیع کرد و از بینندگان محتوا درخواست کرد که محتوا را به دلخواه خود توزیع کنند.

Pinterest  یکی دیگر از راه های عالی برای تولید بک لینک است. مطمئن شوید که همه پست‌های وبلاگ، مطالعات موردی، اینفوگرافیک‌ها و محتوای قابل اشتراک ‌گذاری با ارزش بالا به صفحه Pinterest شما پیوند داده شده است. اگر فردی کار و بینش شما را ارزشمند بداند، این احتمال وجود دارد که هنگام ارسال محتوا در یک پست وبلاگ یا در یکی از صفحات وب خود، یک بک لینک ایجاد کند.

دسترسی اولیه را می توان از طریق رسانه های اجتماعی، با استفاده از هشتگ ها و سایر روش های توزیع هدفمند برای دسترسی به افراد در جایگاه شما انجام داد.

 1. بک لینک از وب سایت خودتان

به‌عنوان شکل دیگری از محتوای قابل اشتراک ‌گذاری در سایت تبلیغات بک لینک، پست‌هایی ایجاد کنید که به خوبی تحقیق شده‌اند که به محتوای ارزشمند دیگر مرتبط با یک جایگاه خاص پیوند دارند. به عنوان مثال، ایجاد پست های شمارش معکوس برای ابزارهای CRM مورد علاقه خود یا وبلاگ های سفر به شما امکان می دهد به محتوای وب شناخته شده پیوند دهید و این فرصت را برای آن سایت محترم ایجاد می کند تا پست شما را به اشتراک بگذارد و به وب سایت شما پیوند دهد.

همه چیز در مورد این است که هنگام کار برای تولید بک لینک، بهترین کار را انجام دهید، پس چرا از محصولات، خدمات یا تولید کنندگان محتوا که به بهبود زندگی روزمره شما کمک می کنند، کمک نگیرید؟

علاوه بر این، می‌توانید یک جمع‌بندی ساده  محتوا را  برای جمع‌آوری نکات و ترفندهای مفید برای یک موضوع یا مفهوم خاص انتخاب کنید. در این صورت، می توانید با استفاده از  Feedly محتوای به موقع پیدا کنید. این پلتفرم به شما کمک می‌کند محتوای موجود را مرتب کنید تا مقاله‌ها و پست‌های وبلاگی را پیدا کنید که به موضوع یا جایگاه خاصی مربوط می‌شوند. سعی کنید یک بار در هفته یک گردآوری محتوا ایجاد کنید تا خوانندگان خود را در مورد موضوعات مورد علاقه خود به روز نگه دارید و مطمئن شوید که به همه وب سایت های ذکر شده پیوند داده شده است.

 1. ریپورتاژ آگهی های بیشتری بنویسید

ریپورتاژ آگهی یکی از بهترین راه‌ها برای به نمایش گذاشتن تخصص در صنعت شما و در عین حال ایجاد بک لینک‌های با کیفیت است. اکثر وب سایت ها و وبلاگ ها شامل یک بیوگرافی کوتاه نویسنده در ابتدا یا انتهای هر پست هستند که فضایی را برای بک لینک ها فراهم می کند.

نه تنها نوشتن پست های مهمان به شما امکان می دهد دانش خود را نشان دهید، بلکه همکاری با دیگران به شما کمک می کند تا یک رابطه حرفه ای ایجاد کنید و شخصیت برند خود را پرورش دهید. دسترسی به وب سایت هایی با فالوورهای زیاد می‌تواند ترسناک باشد، اما اگر پیشنهاد وبلاگ مهمان شما موفقیت‌آمیز باشد، ارزشش را دارد.

 1. شبکه آنلاین

چه یک کارآفرین آنلاین باشید یا یک صاحب کسب و کار موفق، احتمالاً بیش از یک بار این توصیه به شما داده شده است که شبکه سازی کلید موفقیت کسب و کار است. در حال حاضر، شبکه با پلتفرم هایی مانند لینکدین و فیس بوک برای تجارت وارد عرصه دیجیتال شده است.

شبکه‌ سازی مزایای بیشتری را به همراه دارد، با فرصتی برای ارائه پست ‌های وبلاگ مهمان، اشتراک ‌گذاری محتوای ارزشمند و حتی موافقت با لینک دادن به وب‌ سایت‌ هایی که با آن‌ها رابطه حرفه‌ای نزدیکی در صنعت یا جایگاه خود دارید.

شبکه‌ سازی می ‌تواند برای همه کسانی که درگیر هستند ارزشمند باشد و به شما امکان می‌ دهد روی ارتباطات حرفه ‌ای خود و استراتژی ایجاد کسب ‌و کار آنلاین کار کنید.

 1. خلاق باشید

اگر می خواهید روند توسعه بک لینک خود را تسریع کنید، زمان آن رسیده است که در استراتژی های خود خلاق باشید. محتوای قابل اشتراک گذاری یک تلاش با ارزش و با بازده بالا است، پس چرا از خلاقیت خود برای شروع یک پروژه جدید و تولید بک لینک استفاده نکنید؟

پیوند دادن به وب سایت خود در سایت تبلیغات بک لینک بسیار مفید است، اما مطمئن شوید که به جای پیوند دادن به سایت خود در هر پستی که ایجاد می کنید، از این به مقدار کم استفاده کنید. اگر شما یک متخصص صنعت هستید، چرا از تمام دانش خود برای به اشتراک گذاشتن کارهایی که انجام داده اید برای مشتریان دیگر استفاده نمی کنید؟ مطالعات موردی و گزارش‌های مربوط به کار قبلی مشتری یا تجربیات مشتری را می‌توان آزادانه در پلتفرم‌ های رسانه ‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت و در عین حال تخصص و ارزش خود را برای مشتریان بالقوه نشان داد.

همانطور که به طراحان و ارائه دهندگان خدمات دیجیتال خود اجازه می دهید کارهایی را که برای وب سایت شما انجام داده اند تبلیغ کنند، می توانید از مشتریان بخواهید که مطالعه موردی را که در پروژه خود ایجاد کرده اید در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. مطالعات موردی همچنین زمانی مفید است که در حال کار بر روی یک قرارداد ریپورتاژ آگهی با یک وب سایت در مقیاس بزرگ هستید، زیرا نشان می دهد که واقعاً به کار خود اهمیت می دهید و به اشتراک گذاری آن با دیگران افتخار می کنید.

 1. در پروژه های خلاقانه همکاری کنید

تلاش‌های خلاقانه مشترک راهی عالی برای ایجاد بک لینک به وب‌ سایت شما و دستیابی به مخاطبان گسترده‌تر در همان زمان است. پروژه‌هایی مانند پادکست‌ها به طور فزاینده‌ای بین خلاقان و صاحبان مشاغل محبوب شده‌اند، زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد تا تخصص خود را به اشتراک بگذارند در حالی که در توضیحات هر قسمت به وب‌سایت خود پیوند می‌دهند.

 1. وقت گذاشتن برای شناخت بیشتر

شبکه ‌سازی و تصمیم‌ گیری برای تبادل بک لینک می‌تواند برای همه طرف‌های درگیر مفید باشد، اما فقط زمانی که به درستی انجام شود. اطمینان حاصل کنید که برای شناخت حرفه ای ها، کسب و کارشان و این که چگونه محتوای شما می تواند به بهترین شکل ممکن در وب سایت آنها قرار بگیرد، وقت بگذارید.

جایگاه شما در هنگام ساخت بک لینک اهمیت دارد، بنابراین مطمئن شوید که تمرین به اشتراک گذاری لینک شما با جایگاه شما همسو باشد تا رکورد خوبی داشته باشید و رتبه سئوی خود را بهبود ببخشید.

 1. مصاحبه انجام دهید

صرف نظر از صنعت، مصاحبه ها به طور منظم برای تولید محتوای قابل اشتراک گذاری برای سایت تبلیغات بک لینک و نشریات به طور یکسان انجام می شود. اگر سخنران عمومی خوبی هستید یا زمان دارید تا به لیستی از سوالات پیشنهادی مصاحبه پاسخی متفکرانه تایپ کنید، این تاکتیک ممکن است شرط خوبی برای افزایش تعداد بک لینک ها به وب سایت شما باشد.

مهمترین عامل در ایجاد بک لینک این است که اطمینان حاصل کنید که هر وب سایتی که از آن لینک شده اید به همان اندازه‌ی شما به محتوای با کیفیت اهمیت دهد. اگرچه ما معیارهای دقیقی را نمی دانیم که یک وب سایت را به عنوان کیفیت معیار مد نظر قرار دهیم ولی چند بک لینک با ارزش می تواند برای بهبود رتبه سئو شما بسیار مفید باشد.

نتیجه

تولید بک لینک در سایت تبلیغات بک لینک می تواند یک فرآیند خسته کننده باشد، اما اگر به تولید بک لینک های با کیفیت بالا در طیف وسیعی از وب سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی در جایگاه خود اختصاص داده اید، می توانید در گوگل بمانید و افزایش ترافیک وب را به مرور زمان تجربه کنید.

به یاد داشته باشید که کیفیت وب سایت و محتوای شما در ایجاد روابط حرفه ای با سایر صاحبان وب سایت که به طور بالقوه به وب سایت شما بک لینک می دهند کمک زیادی می کند.

محتوای خود را مفید و کاربردی کنید، وب ‌سایت ‌های دارای رتبه بالا را هدف قرار دهید و به طور مداوم روابط حرفه‌ای آنلاین را برای ایجاد انواع بک لینک‌هایی که می‌توانند بر رتبه‌بندی سئوی شما تأثیر مثبت بگذارند، پرورش دهید.

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آگوست 9, 2022
زاجکانی اظهار نظر کرد

بسیار عالی و پر محتوا …سپاس از شما

ZizeX اظهار نظر کرد

مرسی از پاسخ حرفه ای شما

گذاشتن نظر
0

بک لینک تا ابد🌱

berlin سوال پاسخ داده شده آگوست 9, 2022
گذاشتن نظر
0

واقعا مثل همیشه عالی و بی نظیر می باشد

متاورس آینده من سوال پاسخ داده شده آگوست 9, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1817 times
 • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات