در حال حاضر در چه زمینه هایی بیش از همه کشور به نیروی متخصص نیازمند است

1

در حال حاضر در چه زمینه هایی بیش از همه کشور به نیروی متخصص نیازمند است این نیاز را چگونه می توان برطرف نمود

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
0

سلام و عرض ادب خدمت شما .

امروزه کشور در همه ابعاد به خوبی پیشرفت کرده است اما یکسری ضعف هایی به چشم می آید برای مثال در زمینه های ویندوزی کشور هنوز از فریمورک های قدیمی استفاده میکند و نیاز هست اپدیت شود و دلیل این مشکل آموزش های قدیمی مدارس و دانشگاه ها هست که نیاز به  تغییر دارن  زبان های دیگه امروزه تو این مبحث خیلی قدرتمند تر و آسان تر و کاربردی تر هستند.

یکی دیگه از مشکلاتی که به چشم میاد بحث امنیت و تست و نفوذ های اپلیکیشن ها و وب است که به خوبی متخصصین این حوضه خود را اپدیت کردن و پیشرفت چشمگیری در کشور مشاهده میشود.

امروزه کشور در بحث سیست عامل ها ضعیف عملکرده البته از نظر شخصی خودم  باید آموزش و استفاده از سیستم عامل های رایگان و متن باز لینوکسی در کشور بیشتر رواج داده بشه .

و نیاز هست که آموزش ها به صورت پروژه محور باشند تا افراد بعد از فراگیری هر آموزش بتوانند پروژه ها وخروجی ها داشته باشند .

و کشور در بحث کارآموزی هم خیلی بد عمل کرده در کشور ما کارآموزی به یک جور دیگر به چشم میاد که بهتره شرکت های بزرگ میتینگ یا تورنومت هایی برگزار کنند تا افراد با استعداد استخدام بشند و شروع به کار کنند تا زمینه ای برای فعالیت ایجاد بشه .

برای ثبت نام کردن داخل سامانه متخصصین رو این متن کیلیک کنید 

سوال پاسخ داده شده
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 1 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .