ایجاد نمودن یک دسته ی جدید تحت عنوان آسیب شناسی اجتماعی

3

ضمن عرض سلام و درود

خدمت مدیریت محترم  زنجیره تامین بهشت خواهشمندم بستر جدیدی را تحت عنوان آسیب های اجتماعی باز نمائید تا اینجانب و نیز سایر کاربرانی که به دنبال یافتن اطلاعاتی در این باره می باشند به سادگی از پاسخ های مشاورین شما در انجمن پرسش و پاسخ بهره مند گردند و نیز در عین حال خواهشمندم به عنوان زیر شاخه ای از آسیب های اجتماعی تاثیرات مخرب وسایل ارتباط جمعی کشورهای بیگانه خصوصا ماهواره را نیز به منظور سوالات عدیده ای که موجود می باشد ایجاد نمائید .

چرا که اکثر خانواده ها با وجود دارا بودن از فرهنگی اصیل و غنی که نشات گرفته از دین می باشد متاسفانه قادر به مهار این معضل نبوده و برای تمامی خانواده ها به عنوان مهمترین مکان آرامش جسم و روح کشور نیازمند روشنگری هر چه سریعتر هستند .

لذا ما را در این امر یاری رسانی نمایید تا با کمک شما به طور جامع و کلی این آسیب های اجتماعی موجود و در عین حال نقش منفی ماهواره ها و پدیده ی نفوذ را مهار نماییم .

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده جولای 4, 2020
گذاشتن نظر
0

سپاس از شما جناب قدیری در خصوص همکاری تخصصی شما در انجمن پرسش و پاسخ

دسته های جدید بسته به درخواست شما ایجاد شد که در زیر لینک ورود نیز گذاشته شده است :

 آسیب های اجتماعی

 تاثیرات منفی ماهواره

در راستای هدف دهی به جامعه ایرانی بستری تحت عنوان امتیازات بهشت ارائه گردیده است که میتوانید آینده ای خوب را برای خود و هم میهنان به ارمغان بیاورید .

برای دیدن ویدئو های آموزشی رایگان کلیک کنید . مرکز آموزش 

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده جولای 4, 2020
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1797 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات