آیا داروخانه های دامپزشکی مجوز تبلیغ و درج آگهی را ندارند

0

آیا داروخانه های دامپزشکی مجوز تبلیغ و درج آگهی را ندارند

سلام دوستان عزیز اخیرا در دعوت به همکاری و تبلیغ سایت http://Animal.irpsc.com در بین مشاغل حوزه حیوانات در موردی عجیب با این موضوع برخورد داشتیم که داروخانه های دامپزشکی حق تبلیغ را ندارد از این رو پیگیر این مساله در رسانه ها شدیم و به اطلاعات زیر دست یافتیم

و ریشه را یافتیم :

تقلب

داروخانه هایی که خود من در مشاهدات میدانی بررسی کردم به دردی مبتلا بودن به نام تقلب آنها فعالیت های درمانی خارج از حوزه کاریشان انجام می دادند و این یک جرم محسوب میشود

در زیر نمونه کشف شده توسط سایت حکیم مهر می باشد

دخالت غیرمجاز برخی از همکاران داروخانه‌دار در امور درمانی از جمله موضوعاتی محسوب می‌شود که همواره همکاران کلینیسین از آن رنج برده‌اند …

صفحه نخست » عمومی

تعداد بازدید: ۴۹۶۶

تاریخ انتشار:31 January 2017     –    ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ – ۲۲:۰۹

حکیم مهر- دخالت غیرمجاز برخی از همکاران داروخانه‌دار در امور درمانی از جمله موضوعاتی محسوب می‌شود که همواره همکاران کلینیسین از آن رنج برده‌اند. باخبر شدیم که در روزهای اخیر یکی از داروخانه‌های دامپزشکی در منطقه آمل و محمودآباد، اقدام به انجام برخی تبلیغات در فضای مجازی نموده و در این تبلیغات، علناً مدعی ارائه خدماتی شده است که کاملاً خارج از حیطه وظایف یک داروخانه دامپزشکی است. در این تبلیغ آمده است:

«داروخانه دامپزشکی دکتر […] با کلیه امکانات دارویی، درمانی، واکسیناسیون، انگل تراپی، سونوگرافی و آزمایشگاهی و انواع داروهای کمیاب خارجی در منطقه در خدمت اعضای محترم ایرانیان پت می‌باشد. با ۳۰ سال سابقه کار و تجربه عملی و آموزشی و سابقه کار در بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران. تخفیف ویژه ۳۰ درصدی مختص اعضا می‌باشد. هرگونه مشاوره تلفنی و حضوری رایگان می‌باشد. آدرس: […]، همراه: […]»

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آمل در گفت‌وگو با حکیم مهر با بیان اینکه هنوز چنین موردی را در آمل مشاهده نکرده است، می‌گوید: «تاکنون با موارد مشابه این‌چنینی مواجه نشده‌ایم که یک داروخانه دست به فعالیت‌های خارج از حیطه وظیفه خود بزند.»

دکتر مجید غلامپور ادامه می‌دهد: «این اتفاق ممکن نیست، مگر اینکه صاحب داروخانه اشتباه کرده باشد. چراکه ما مشاهده نکرده‌ایم که در شهرستان بخواهند عمداً چنین کارهایی را انجام دهند. با این حال ما در اسرع وقت این مورد را بررسی خواهیم کرد.»

ساعتی پس از گفتگوی خبرنگار حکیم مهر با رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آمل، وی پس از پیگیری سریع موضوع در تماس با ما محل فعالیت این داروخانه دامپزشکی را مربوط به حوزه شهرستان محمودآباد اعلام کرد.

برخورد سنگین شبکه دامپزشکی محمودآباد با داروخانه متخلف

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان محمودآباد در گفت‌وگو با حکیم مهر، ضمن تأکید بر اینکه داروخانه دامپزشکی به‌هیچ‌عنوان اجازه انجام چنین کاری ندارد، می‌گوید: «بنده تا این لحظه در جریان فعالیت و نحوه تبلیغات این داروخانه دامپزشکی نبوده‌ام.»

دکتر شیرافکن منفرد ضمن تشکر از اطلاع‌رسانی حکیم مهر، در خصوص چنین تخلف‌هایی، تصریح می‌کند: «تاکنون مواد مشابه این‌چنینی در شهرستان مشاهده نشده است و قطعاً شبکه دامپزشکی محمودآباد برخورد سنگینی با این داروخانه متخلف انجام خواهد داد.»

وی با اشاره به فعالیت 4 داروخانه دامپزشکی در شهرستان محمودآباد، از تعداد بالای داروخانه‌های دامپزشکی موجود در شهرستان گلایه می‌کند و می‌افزاید: «محمودآباد 4 هزار رأس گاو و 12 هزار رأس گوسفند دارد و برای معالجات طیور آن نیز به شهرستان آمل مراجعه می‌شود.»

حکیم مهر ضمن تشکر از پاسخگویی و واکنش سریع رؤسای شبکه دامپزشکی شهرستان‌های آمل و محمودآباد، نتیجه برخورد با این تخلف را پیگیری و به اطلاع مخاطبین محترم خواهد رساند

در غیر این صورت هیچ محدودیتی برای تبلیغات وجود ندارد

saeed.zajkani بعنوان سوال برجسته علامت گذاری شد ژانویه 13, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها963 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی املاک و مستغلات